Cha Cha Cha (1989)

Fascinuje mě slovo "děditství" v popisu Obsahu tohoto filmu! To je opravdu kreativní přístup k českému jazyku! LOL!

Dark Winds - Monster Slayer (2022) (epizoda)

Duchařská píčovina o čarodějnicích z Navajo desert. Snaží se navodit pomalým tempem atmosféru dusna, mystična a záhady. Ve skutečnosti jen nudí. 👎20,%

Vše o Evě (1950)

Vyumělkované, secvičené a nepřirozené dialogy. Něco jako Gilmore Girls, kdy každý ihned má jasnou, přesnou, vtipnou či břitkou sarkastickou a hlavně trefnou repliku v odpovědi na slova svého protějšku a vychrlí ji bezchybně ani ne půl vteřiny po té co jejich herecký protějšek domluví, či přesně v ten moment co dořekl poslední slovo. Tento typ rychlého dialogu má asi působit vtipně a zajímavě a diváky to má ohromit, jak jsou všichni duchapřítomní a quick witted. Normálně se ale lidé takto nebaví. Scény působí secvičené vycizelované do dokonalého, ale nudně precizního tance před kamerou.  Mně to celé připadá nepřirozené a vyumělkované. Námět ale na svou dobu skvělý, tepající nešvary relativně mladého, v tomto případě amerického, filmového šoubiznisu, a jehož premisa natahat si do hnízda kukačku, která vás pak vyklove ven, se i nadále opakovala i v pozdějších modernějších filmech, i když ne zrovna nutně z hereckého či holivudského prostředí. Za mě jen 40%, páč dodnes nechápu tu fascinaci lidí z Betty Davisové! Pro mě odjakživa tuctová herečka  a hlavně neustále podrážděná, samolibá a domýšlivá arogantní dámička, jak můžete vidět ve všech rozhovorech které s ní na YouTube najdete, kde opět všude hulí jak sádrový ježek jednu za druhou. Dle mého se charakter herce off screen promítá i do jeho herectví a mě ona kvůli své arogantní a smug nátuře nikdy herecky neseděla.

Kaštánek (2021) (seriál)

Přestalo mě bavit přesně v půli druhé epizody. Sorry jako. Ale první byla dobrá, to se musí nechat! 30%