• Thriller

Crazy Lake (2016)

Víte co mě dokáže nasrat? Když má film přiřazený čistě "horor" jako žánr, ale ve výsledku je to plný prdelí, koz, čůraků a kurev. V takových případech by to chtělo dodat horor/erotický, aby mě to odradilo ještě předtím, než si to pustím. A nemluvě o tom, že to byla sračka tak či tak.

Kvílení (2016)

Výborný. Od všeho trochu. Myslím tím, vyskytovalo se tam více hororových podžánrů a musím uznat, že dohromady to bylo strašně skvělý. Film byl dlouhý, ale ani náhodou nenudil, ani minutu. Dokonce jsem si přála, aby byl klidně ještě delší. Napětí taky nechybělo, empatie taky ne, pro mě byl film sám o sobě i emočně dost náročný. Možná by si zasloužil i 5* hvězdiček, ale vy už mě tady znáte - umřel tam pes.

The Domestics (2018)

Pravda, příšerně nesympatická ženská hlavní postava, ale ten chlap to aspoň ve všem vyrovnal. Ale film sám o sobě mě neskutečně bavil, zase - asi ne každého to upoutá, ale u mě se to povedlo:-).

Gehenna: Where Death Lives (2016)

Navzdory strašně slabýmu hodnocení tady bych byla ochotná dát i 4*. "Doesn't it seem familiar? We... here in the darkness... in 70 years?" mrazí mě doteď. Tenhle film asi málokomu sedne... no, mě sedl.

Hotel of the Damned (2016)

... Nejsem si jistá, jestli by sex-appeal Mandylorů neměl být nelegální. Já jsem si ten film užila zejména proto, že jsem nonstop čuměla na ten kus chlapa. Neuvěřitelný. Stejně tak Dobson, strašně horká kombinace do filmu... škoda, že ten sám o sobě byl nic moc.

Prvotní vztek (2018)

Ke konci jsem si říkala... jo, to budou 4*! Ale pak se objevil ten cringe konec. A skočilo to o polovinu níž.

Stephanie (2017)

No dobře... na ÚPLNÝ odpad to není, takže ho sem nakonec nedám, ale... sračka to je stejně. Chystala jsem se zvýšit hodnocení aspoň za Grilla (co dělá takovej herec v takovým filmu?...), ale ani to bohužel nakonec nevyšlo. Nikdy víc.

Plavba smrti (2010) (TV film)

Čekala jsem víc... ale zase nemůžu ani říct, že tam nebylo nic.

Selfie from Hell (2018)

Kdyby to pojali trošku líp a nesrali do toho nějaký démony, bylo by to mnohem lepší. Myslím, že na darkweb se dá upozornit i přirozenou cestou a ta je mnohem děsivější, než démoni.