• Thriller

Raw (2016)

1. chudák otec. 2. WTF???

Experiment Belko (2016)

Tenhle film mě kdoví proč zasáhl hodně do psychiky, ale na druhou stranu to ještě přidalo na hodnocení. Výborný film, se zvláštním námětem a tak. A navic, Goldwyn je tak sexy, že film snad ani špatný být nemohl.

Baby Shower (2011)

Řádná blbost, ale s dobrým soundtrackem.

Everest (2015)

Ne... Ne. Opravdu by k tomuto filmu měli dát varování pro lidi se silnými depresemi, protože jak se to dotklo mě, je až zdravě nemožné. Neuvěřitelně dokonalé zpracování, tak reálné, že jsem si po celou dobu připadala, jako bych tam byla taky. Probrečela jsem asi polovinu filmu, a ještě dlouho po shlédnutí mě bolí srdce. Tento film mě dostal emočně snad ještě víc, než Alive. Neskutečné, přesto skutečné. Upřímnou soustrast všem, jejichž příbuzné potkal takový osud... Film si zaslouží mnohem víc, než 5*.

The Dead (2010)

Tak jdeme na to - neměla jsem se na co koukat a tohle byl pravděpodobně jedinej film, kterej se mi na netu rozjel a původně jsem měla za to, že sem hodím odpad a okomentuju to maximálně slovy, že jsem potřebovala zabít čas a povedlo se. Teď bych nejradši za tuhle představu zabila sebe! Asi prvních 10 minut jsem film opravdu shledala sračkou, ale postupem... Musím přiznat, že mi ukáplo i pár slz a film se na mě nakonec velmi podepsal. V titulcích někdy ke konci autor psal "Běhá mi mráz po zádech..." a přesně s tímhle musím souhlasit! Opravdu nemusím zombie filmy, ale toto... Bylo jednoduše téměř dokonalé. Jo a samozřejmě - CHVÁLÍM SOUNDTRACK!:-)

Bodom (2016)

Pravda, že zvratů bylo ve filmu nečekaně hodně, což je svým způsobem dobře (docela mi to připomnělo Scare campaign, na kterou jsem se dívala včera), ale na druhou stranu se teď díky tomu nejsem úplně jistá, jestli jsem pochopila pointu. *SPOILER* vzhledem k událostem v minulosti onen "obr se psem" existovat musí, ne?:-) P.S. obrovské + za hudbu, soundtrack byl neskutečný.

Mlha (2007)

Ten závěr mě opravdu dostal... neskutečný film, ačkoliv se zdá velmi nereálný, při sledování si uvědomujeme hodně skrytých zpráv, které jsou reálné víc, než si myslíme... Mé tlačítko na myši pravděpodobně přestane fungovat, protože bylo znásilněno, když jsem mačkala hodnocení 5*. A ještě něco - lepší soundtrack (na konci) jsem už dlouhou dobu neslyšela.

GANTZ (2010)

Oproti anime je to celkem hodně slabý, ale děj zase tak špatný nebyl... jinak bych tomu dala maximálně 1-2* ._.