Četnické humoresky - Slavnost (2003) (epizoda)

Mně se tenhle díl nelíbí. Jarý se vrátí úplně jiný, tajné služby střílí po ulicích Brna a Náckové začínají vystrkovat růžky. Porod Ludmily je korelován mafiánskou zápletkou tajných a četnická uniforma zde už začíná působit směšně a nestačí na tempo doby.

Četnické humoresky - Táta (2003) (epizoda)

Tenhle díl je docela hezký, kromě anabáze Karlička-Arazím je kolem spoustu malých příběhů a zápletek. V tomhle díle si uvědomíte jak je Sláva Jiroušek vlastně celý seriál postaven do role totálního blba s názory a postoji jak římský oportunista.

Četnické humoresky - Klaudynka (2003) (epizoda)

Případ byl velmi dobrý, ale ta peripetie s tím jak chodí Jarý za Klaudií a jak se spolu rozhádají mě už od malička příjemná nebyla. Arazím je v tomhle díle nerudný kulhavý "děděk" co kolem sebe kope a celý díl je tím pádem hrozně nesympatický.

Četnické humoresky - Repetent (2001) (epizoda)

Díl, který má nějak reflektovat velmi vážný a silný díl předešlý a místo toho nám předvede trapnou zápletku s kálejícím zlodějem, a směšnou defraudací s ikonickou postavou chromého mecenáše. Celé je to vlastně uvedení Ryby a Zahálky, kdy Zahálka obdrží trapný případ a Ryba se během několika minut důvěrně seznámí s rodinou vrchního Šiktance. Jen pár pasáží je vtipných a hezkých.