Devadesátky (2022) (seriál)

Kvalitní minisérie, každý díl měl něco svého. Trojice hlavních hrdinů, příběh i spád, vše s logikou a napětím. Hlavně se povedla ta atmosféra let, kdy se v ČR stalo hodne zlého.

Devadesátky - Přiznání (2022) (epizoda)

Ta část, kdy se Tomáš baví s manželkou o vraždách a nutnosti bojovat proti těm všem...hodně silný, ta hudba je dokonalá. Ta potřeba mít při složitý a náročný práci doma někoho, kdo na vás čeká je velká.

Jiří z Poděbrad (2009) (TV film)

Moc map, ale hezký výklad p. Mrkvičky. Zajímavý přehled.

Četnické humoresky - Poslední soud (2007) (epizoda)

Oproti těm několika předchozím dílům je tenhle konečnou tečkou za poetickou a humornou řadou četnických případů. Akce, nacistické pletichy a smrt zcela otočí poklidný život pátračky. Vztah Bédi a Klaudie a další osobní příběhy jen maličko naruší drsnou dějovou linii příběhu kdy první republika pomalu směřuje ke konci a s ní i veselé příběhy krádeží slepic, vesnických bláznů a krádeží úlů.

Četnické humoresky - Klondajk (2007) (epizoda)

Tady nás mají autoři opravdu za blázny, několik na sobě zcela nenavázaných postav, osudů a příběhů se během několika minut sejde v lázních nebo těsně u nich.....tak neohrabaně a nelogicky, že zůstává rozum stát. Postavy nudné, nesympatické, uřvané. Klondajk? To bych radši trávil víkend na hřbitově....parta, která se od první chvíle hádá. Se jen divím, že v lázních nebyl Kotrba a Menšíková, když tam namontovali i Karličku a Kachničku. No a etuda s šógunem a stříháním rozkroku? Kam zmizela poetika lázeňského dílu z první řady? NA víkendové osadě je opravdu pohoda.....jediné milé slovo si tam ty lidi neřeknou.