Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Drama
  • Animovaný
  • Krimi
  • Akční

Recenze (1 410)

plakát

Fallout - Konec (2024) (epizoda) 

Každý fanoušek Fallouta uvítá jakoukoliv novou hru nebo příběh nebo film na tohle téma a tohle je zatím pecka Valouty, Enkláva a plány Vertibirtů. :)) Super! A přesně co Fallout je, hodně akce, trochu zábavy a takový ten starý americký svět a do toho atomovky. I ten svět venku i ty Vaulty. Je to takové Falloutovské. Energo zbroje a tak, no prostě lidi co to mají rádi jsou rádi. I ten svět se jim povedl jak z Fallouta 2. :-)

plakát

Predátor: Kořist (2022) 

Prostředí zvoleno velmi pěkně, líbí se mi jednak zpracování samotných Indiánů, jejich zvyků i prostředí a to i přesto, že nejsem velký fanda tohohle žánru. Co se mi už líbí méně je heroizace obyčejných zvířat do rolí super-zabijáků a neomylných strojů na ničení a zabíjení, obyčejná puma nebo medvěd jsou zde zachyceni hůř než Godzilla. Naru je sice hezká Indiánka, ale kromě velkých řečí je do ze začátku docela neschopa. Do té bitky z Indiány je to takový lovec veverek a pak tam zmasakruje partu lovců. Je teda fakt, že mu filmaři ubrali něco na brnění aby ho mohla příroda včele s Indiány trochu rasit. No a s těmi "osadníky" tak to už je na mě moc...jdu k Vočkovi. Sice má Predátor noktovizor, ale někdy se stačí schovat za strom. :D Chápal bych nemá zbraň = není hrozba, ale Naru ho chce 100x zabít a On si jí nevšímá?! WTF. Tahovka jak Heroes III. Co se nepovedlo Arnoldovy s nukleární výzbrojí povede se Naru klackem....Hodnocení je tu obstojné, asi trocha nostalgie a patosu za mě první půlka hezká, pak akční slátanina.

plakát

Stezka Českem (2024) (seriál) 

Moc hezký pořad pro všechny turisty, který kromě toho že motivuje lidi ke sportu a k lásce k vlasti také ukazuje mnoho zajímavých a pohodových lidí a krásných míst v České republice.

plakát

Poutníci (1995) (TV film) 

Moc hezká pohádka o Pánu Bohu, čertovi co vládne po mapě a o skutečném dobru a zlu.

plakát

O moudré Sorfarině (1995) (TV film) 

Pohádku bych si tedy představoval trochu jinak, tohle mi vlastně přišlo spíš jak veselohra s exemplem na konci. Ztřeštěná záležitost s logikou kulhajícího vola. Pro děti to podle mě moc není.

plakát

Vedlejší produkt - Epizoda 3 (2024) (epizoda) 

No podle toho jak to "nedopadlo", tam mohl být klidně ještě jeden díl, tohle je neúplný a nedotažený. Sice akční, ale asi nejslabší díl. Čekal jsem to trošku jinak.

plakát

Zelený rytíř (1993) (TV film) 

Tohle je jedna z pohádek, která mi od dětství utkvěla v paměti. Tajemný zelený rytíř a temný hrad, kde žije jen stará Mervína a rytíř Bertil. Podmanivá hudba a tajůplné zelené skály, kde se přihodil podivný souboj. Celou dobu pohádka vládne. I vyprávění o vraždě a jedu. Pamatuji si, že jsme ji viděli na chalupě před strašnou dobou a pak jsme si hráli na Zeleného rytíře, který všechny v souboji porazil. Krásná a tajemná pohádka.

plakát

Červený kamínek (1997) (TV film) 

Vyprávění na Vlastivíně o rytíři Přibíkovi vládne. Ondra Vetchý se mi tu moc líbil. Hezká pohádka.