Ice123

Ice123

Jan Jindříšek

Česko

25 bodů

Moje obsahy

od nejnovějšíchpodle abecedypodle roku vzniku filmu
  • 25.8.2011
  Zlomené město (2013)

  Bývalý policista (Mark Wahlberg), který se stal soukromým detektivem, je najat starostou (Russell Crowe), aby zjistil, zda starostu podvádí žena. Když toto podezření potvrdí a později je nalezen milenec starostovy ženy mrtvý, pustí se do prověřování starostova majetku.

  • 11.6.2011
  Pěsti ze železa (2012)

  Děj je zasazen do feudální Číny. Hlavním hrdinou je kovář, který vyrábí zbraně pro menší vesnici, ale je okolnostmi donucen zanechat řemesla a bojovat nejen o svůj život, ale i za životy vesničanů.

  • 12.3.2011
  Let's Pollute (2011)

  Satirická ukázka toho, jak daleko je člověk schopen zajít, jen aby se nemusel namáhat a žil tak jak chtěl, přičemž absolutně pomíjí jakékoliv ekologické principy. Hlavním satirickým smyslem filmu je, aby člověk co nejvíce plýtval, stále nakupoval i to, co nepotřebuje a vůbec nepřemýšlel o možných negativních dopadech způsobených jeho chováním.

  • 7.5.2011
  Outsider (studentský film) (2011)

  Hlavní postavou je Michal, který je šikanován snad ze všech stran. Ve škole se k němu chovají jako k "odpadu" a ani doma to nemá lehké. Rodiče jsou rozvedeni a Michal žije s matkou a sestrou. Máma má svých starostí víc než dost a na Michala jen křičí. Jediný, kdo při něm stojí, je jeho sestra, ale ta nemůže být stále s ním, když je Michal pravidelně mlácen od místních sígrů.

  • 9.6.2011
  Vendeta (2011)

  Nick Gerard (Nicolas Cage) je naprosto obyčejný člověk. Ale jednoho dne je jeho žena napadena a jeho život se od základu změní. Policie je bezradná a neví si s případem rady, tak se Nick rohodne jednat na vlastní pěst, přičemž zjisťuje, že existuje jakási skupina civilní stráže (Vigilante), která se takovými případy zabývá. Požádá je o pomoc, ale tím na sebe bere závazek, ze kterého nelze tak lehce vyklouznout, jak si původně myslel.

  • 14.4.2012
  Very Potter Sequel, A (divadelní záznam) (2010)

  Pokračování prvního dílu divadelní muzikálové parodie na Harryho Pottera. Poté co je zabit Voldemort se Lucius Malfoy se vrací do minulosti. Přesněji do dne, kdy jede Harry poprvé do Bradavic, aby se ho zbavil jednou provždy a Pán Zla mohl ovládnout svět. Opět se tu objevují postavy z růzdných dílů Harryho Pottera. Můžeme setkat mimo jiné i s muskulaturní Umbridgeovou, či bezdomovcem Lupinem.

  • 14.4.2012
  Very Potter Musical, A (divadelní záznam) (2009)

  Divadelní, muzikálově zpracovaná parodie na světový bestseller Harry Potter. Příběh je průřezem všech sedmi knižních dílů. Kouzla neovládající Harry, jeho trochu ztřeštěný kamarád Ron spolu s Hermionou se staví proti Voldemortovi a jeho zločinným plánům na ovládnutí světa. Nechybí ani spousty narážek na pravý děj, či postavy, jako teplý Brumbál, vyšinutý Snape, vtíravý Draco a spousta ostatních prapodivně se chovajících postav z originálního vyprávění.