• Krátkometrážní

Duše mouchy (2010)

Duši mouchy hodnotím jako jeden z nejlepších filmů na MFFKV a že jich tam bylo. Byl jsem velice rád, že jsem mohl položit režisérovi pár otázek a potřás si s ním rukou. Protože natočit takovýto snímek je vážně umění. Duše mouchy je opravdu hodně jemná komedie, které se prostě nejde nezasmát. 100%

Ráj pro mámu (2010)

Tento snímek jsme viděl na MFFKV a rozhodně si zaslouží více než-li 66%, jelikož už jen díky debatě s tvůrci, kteří odpovídali velice smisluplně a zasvěceně k tématu by si zasloužili více jak totho hodnocení. Ačkoliv se film zaobírá mnohokrát probraným a zfilmovaným tématem chudé rodiny ve státě, kde bída a chudoba je přízviskem téměř pro každou rodinu, není nudný ani fádní. Snímek je natočen s obrovskou emocionální hloubkou a jemností. Rozhodně bych tento film nedoporučil když jste ve stresu, jelikož sám snímek je stresující vice než dost... 90%.

Prázdniny u moře (2011)

Pascal Rabaté se rozhodl pro opravdu tvrdý oříšek, když chtěl natočit film, kde se mimo pár vět vůbec nepromluví a vše bude vyjádřeno situací a posunky. Naštěstí do tohoto úkolu vložil všechno co tam má být. Prolínající se příběhy jednotlivých rodin je plynulé, krásné a často i neotřepale vtipné. Víděno na MFFKV 80%

Win Win (2011)

Ti kdo mají rádi komedie s jedinečným humorem Paula Giamattiho, tak se jim to bude líbit. Ti co ho nemusí tak ať se na to ani nekoukají. Víděno na MFFKV 90%.

Tichá řeka (2011) odpad!

Na to, že to má být krátkometrářní je 30min. opravdu hodně a ještě více když je ten film naprosto nudný. Film nemá žádný pořádný spád, konec je předvídatelný, toto téma je už docela ohrané a hlavně je to NAPRSTÁ NUDA OD ZAČÁTKU DO KONCE. 5%

Sedmá verze (2011)

Tenhle snímek je vydařený, jen díky dvoum naprosto nudným krátkometrážním filmům, které na MFFKV tomuto předcházeli se mi podařilo při tomto filmu usnout a 1/3 mi unikla, ale z toho co jsem viděl to má naprosto dokonalou myšlenku a děj se "vyměňuje" tak jemně a chvíli vám tak trvá než si všimnete jestli jde o hru nebo běžný život. 80%.

Dálkový hovor (2011)

Docela nic moc. Snaha napodobnit "Telefonní budku" ale naprosto se to nevydařilo. 20%

Graffitiger (2010) (studentský film)

Upoutávka k filmu je poměrně nudná a nic neříkající, ale celek je zábavný a emocionální. Opravdu vydařený a úvodní ukázka na FAMU je geniální :D Viděno na MFFKV 80%

Útěk (2011)

Viděl jsem na MFFKV a je to naprosto dokonalý. Bohužel víc k tomu ani říci nemohu, jelikož sled všech věcí v tomto snímku jde závratnou rychlostí a už vůbec nějak nevím o čem to je. Jen vím, že mě to dokonale povzbudilo a pokud to najdu s titulkama tak se na to ještě několikrát podívám ;) 100%

http: (2010) odpad!

Viděl jsem "to" na MFFKV a kdyby na konci nebylo napsáno Poland, tak bych na 100% řekl, že je to ruský. Je to hnusný, ubohý a blbě natočný.... Zde se opravdu nedá nic najít:0%