StrycoWolver

Slovensko

1 bod

1 2 následující >>
    • 17.10.2013  17:54

Na 90 rok, proste paráda :-) Ja som sa bavil. A ako píše superpero - niektoré hlášky aj pobavili. 4*

• 6.10.2013  15:14

Skvost Českej kinematografie !!! Nesmrteľné hlášky, herci, dialógy. Ten film sa dá pozrieť snáď milón krát. Žiaľ pochybujem, že v dnešnej dobe sa ešte podarí natočiť takú klasiku .

• 6.10.2013  15:12

Tak do toho filmu sa mi nechcelo dlho pustiť. Čiernobiele staré snímky niesu práve moje, ale po zhliadnutí som zmenil názor. Bravúrne spracované komentáre. Film v jednej miestnosti z 12 mužmi a ani minúta premrhaného času. Bravo, toto dokáže iba pán režisér.

• 6.10.2013  15:11
    Predátor (1987)

Klasika, ktorá si zaslúži iba chválu. Kostími, výprava, efekty, kamera skvelý Schwarzenegger. Film sa po čase dá pozerať zas a zas. A čo je najdôležitejšie, nikdy nemám pocit, že je to film starý 26 rokov, lebo preskakuje kopu novodobých sci-fi.

• 6.10.2013  15:10
    Matrix (1999)

čo dodať. Skvelé sci-fi, skvelé efekty, skvelé obsadenie. Ale hlavne skvelá myšlienka. Pamätám sa, vždy, keď sme s bratom vyšli s kina, hneď sme rozoberali film. Ale po Matrixe? Cela cesta autom domov prebehla bez slova. Film ozaj stoji za zamyslenie, pretože myšlienka je ďaleko silnejšia, ako efekty a kamera. Napriek tomu, Matrix predbehol svoju dobu o mnoho rokov a laťku sci-fi položil vysoko, veľmi vysoko. Až sa obávam, či nie najvyššie.

• 22.8.2013  17:35
    TACHO (2010)

Tak rozporuplný film! Neviem, ja nie som študovaný umelec, a tak niekedy film hodnotím lajckým okom. Nebudem hodnotiť strih, kameru  a podobne, ale celkový pocit z filmu. V kine sa pamätám, že sála bola vypredaná a všetci ľudia sa smiali a zabávali, včetne mňa. Preto je zarážajúce, ako niekto môže dať odpad! A jasne, komenty ako: "dávam odpad už z princípu, že Landa je bývalý nácek" jasne ukazujú na zaujatosť voči osobe autora, ako objektívne hodnotenie filmu. Ano, ak Ibrahim Maiga natočí film, tak náckovska komunita bude tak isto dávať odpad, už iba z princípu. Nie ste o nič horší , ako oni. Film bol super!

1 2 následující >>