Fletch žije (1989)

Klasika, klasika, budu se opakovat, ale krimi komedie z osumdesátek jsou vážně nejlepší! už jenom ta hudba. Ach jo. No a Chevy v nejlepší formě... prostě genialní, oba filmy s novinářem Fletchem miluju.

Černá zmije - Černá zmije II (1986) (série)

nejlepší Atkinsonovo představení, když se řekne Rowan Atkinson já nevidím Mr. Beana, ale Černou zmiji.

Špióni jako my (1985)

Duo Chase a Aykroyd moc pobaví, už jenom legendární scénka ze zkoušky, nebo ta operace slepého střeva to je masakr zábava.

Fletch (1985)

Dredd (2012)

Hlavní hrdine nesundá během celého filmu helmu, takže ho mohl ("hrát" )se v tom brnění pohybovat kdokoli :) Je to dobrý bavil jsem se ale vzpoměl jsem si na Slye a jeho Dredda a to je jiný kafe takže jsem mu musel zvýšit hodnocení protože na tohle přesto že to je dobrý, hodně rychle zapomenu.

Naboř a ujeď (2012)

nic novýho, originalita na nula, ale já se bavil.

Colombiana (2011)

Klasickej film o cestě za pomstou ( to já mám rád), zabili jí rodiče ona jim to vrátí :) a zoe je dost kočka, na scénáři dělal i Besson takže já to beru!

Mezi mužem a ženou (2005)

Vztahovka jako každá druhá, zajímavej nápad s kamerou, kterej mě zezačátku hodně štval, nakonec jsem si zvykl, ale žádnej přínos to pro mě nemělo spíš naopak ... trochu zmatku neuškodí :) a konec jsem nepochopil tak snad třeba příště.

M.A.N.T.I.S. (1994) (TV film)

"Chudej příbuznej" Batmana a pod., pár dobrejch momentů to nezachrání. A na serial už v dnešní době snad nikdo ani nebude mít odvahu.