BarryLyndon

okres Praha

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 15 20
    • 14.7.2019  23:13
    Hellboy (2019)

Má to super momenty jako obři nebo monstra z pekla, ale v konečném důsledku to ani moc nedává smysl, maska hnusná atd atd 4-5 /10

• 14.7.2019  16:41
    Akinjeon (2019)

Tak jsem viděl originál a jsem trochu zklamaný, je to tak 5-6 z 10. Má to cool námět, tradičně skvělého Ma Dong-seoka, ale to je to je tak všechno, dost jsem se někdy v půlce nudil. Remake tomu může jenom prospět, jenom teda doufám že se Sly nenacpe do role policisty, to je poloha která mu fakt nesedí.

• 19.5.2019  13:27
    It's Bruno! (TV seriál) (2019)

Je to divná meta geniální jednohubka. Ale napálím tomu 10/10 s poznámkou, že to rozhodně není pro každého. V podstatě je to artovější Man seeking Women s tím že jednotlivé alegorie vůbec nejsou doslovné. Zkrátka a dobře pustil jsem si první díl a po nějakých 120 minutých vypínal Netflix s bolavým břichem od smíchu a rozvrzaným krkem, protože jsem kroutil krkem jak je to na takovou šaškárnu kurva dobře natočené, jakože fakt, kamera, hudba, střih na áčkové filmové úrovni. PS nejvíc mne pobavil s agresivním mluvícím psem: "Sežeru tě a pak tě vyseru tvýmu páníčkovi na boty!"

• 8.5.2019  21:45
    Knock Down the House (2019)

Hloupá propaganda na hloupou osobu. 0/10

• 26.4.2019  21:04
    T 34 (2018)

Ruské Fury? Moc dobré a moc zábavné. Tuny patosu a vlastenectví, ale psal jsem FURY, tam toho byl taky kýbl 8/10 politika nepolitika ruskou filmovou poetiku mám moc rád.

• 21.4.2019  11:14

Moc mne překvapila Brie, která to opravdu táhla a škoda, že je z rozhovorů a PR tak studená, tady působila opravdu sympaticky a charismaticky, bavil mne samozřejmě Coulson, i Fury a Goose a tím by asi výčet pozitiv končil, osobně to řadím snad ještě pod Thora 2. Tolik zabitého potenciálu, z retro atmosféry minimum, příběh odnikud nikam. Twist totálně zabitý, záporáci nijací, samotný origin pak šel totálně doprdele Dr. Manhattan byl na malé prostoru s podobným originem daleko uvěřitelnější. Takhle to dopadá když se dá režie a scénář Marvelovky na no name tvůrcům. btw jsem jediný kdo si u Goose vzpomněl na Kulhánka a Kocoura? Dost by mne zajímalo kdo se inspiroval kým jestli vůbec :)))

• 7.4.2019  14:20
    Pašerák (2018)

Nevím co napsat, musel bych podepsat durův komentář 8/10

• 10.3.2019  15:42
    Chaempieon (2018)

Film o páce s ultrasympaťákem Dong-seok Ma, což je takový ten řízek z vlaku do Busanu a teď můj definitivně oblíbený herec. Je to o dost kvalitnější než pákový film Do toho se Stallonem, který to i cituje. V podstatě to dějově možná kopíruje Warriora s Hardym a do toho to zvládá být ještě vtipné a dojemné a i akční, byť už je to tam trochu na víc. Tohle rozhodně doporučuju, akorát je to trochu patetické, no trochu, prostě Korea. :) 8/10

• 10.3.2019  15:39

Kapku šité horkou jehlou, ale v podstatě nevím proč se na to zlobit. Vlastně vím, mohlo to jít v chytré parodii víc do hloubky a být to více uvolněné. Mám pocit, že natočit to Němci s Tobiasem Mbarekem nebo ta francouzská parta okolo Alibi na klíč tak je to o moc lepší a uvolněnější. Ale bavil jsem se a jak mám na mega tlusté ženy alergii, tak mi Rebel Wilson přišla v pohodě a má i komediální talent. Co nechápu je Priamka Chopra? Nechápu proč jí všude cpou, oproti ostatním indickým kráskám není moc hezká a hrát neumí ani z rychlíku a to ještě komedie a akce, kde se pořád objevuje, že bych Netflix penízky z Indie? 7/10

• 10.3.2019  15:35

Nemám rád moralistické filmy, ale tohle mne sundalo, hlavně konec, tam mi něco spadlo do oka, nejspíš cibule. Zvláštní, přitom bych přísahal, že ten film je špatný. Na komedii je málo vtipný na nějaké drama zase moc debilních vtípků. Jsem moc rád že jsem si to pustil. Starý sprostý cynik se ve mne na 2 hodiny trochu utlumil. 8/10

• 2.3.2019  23:55
    Beomjoidosi (2017)

Kam až se dá volná adaptace skutečných událostí vyhnat. Strašně zábavný a přitom nekomediální opis řádění jednoho gangu. Hodně jsem si oblíbil Dong-seok Ma už v Train to Pusan. Tady byl démon už od úvodní scény. 9/10 PS: kdybyste měli k doporučení něco zábavného asijského libovolného žánru z poslední doby, sem s tím!

• 26.2.2019  00:21

Umělecké dílo, visel jsem očima na každém framu. 10/10

• 2.2.2019  09:17
    Sex Education (TV seriál) (2019)

Zatím seriál a překvapení roku. 10/10

• 29.1.2019  12:48
    MOST! (TV seriál) (2019)

Dokonalost! 10/10

• 28.1.2019  08:02

Slabota, velká. Mrzí mne, že to nevidí víc lidí. Výprava pěkná a všechno, ani mi nevadí zkratkovitý děj. Ale Rami Malek na úrovni SNL parodie. Hlavně nehraje Freddieho, ale Ramiho Maleko, prostě podivína s komplexama jako snad v každé své roli. Co bylo super, tak herci Taylora a Maye. 5 - 6 / 10 PS: U patetického konce jak všichni zamilovaně koukají na Mercuryho jsem vyloženě řval smíchy. PS2: Těch chyb je tam mraky, Mercury nebyl jediný, kdo chtěl vydat solové album, Taylor vydal dokonce 2, Mary byla bývalá Maye, Queeni normálně koncertovali po rozhádání před Live Aid, Live Aid nedostalo milion za Queenů,

• 7.1.2019  22:30

Moc milé překvapení od Hbo 810

• 26.12.2018  21:22
    Cobra Kai (TV seriál) (2018)

Seriálový klenot. 10/10

• 11.12.2018  22:38
    Ve třech (2017)

HBOGO - hodně vtipná a svěží komedie z francouzské části Kanady. 8/10

• 9.12.2018  18:51

Strašně milé a sympatické. Alexandra Lamy měla opravdu charisma. Oba twisty předvidatelné, ale zábavné. 8/10

• 9.12.2018  18:50

10/10 letos asi film roku, Lady Gaga mne nebrala jako zbytek, ale Cooper s Elliotem těžce vládli, vizuálně to bylo těžký žrádlo.

• 9.12.2018  18:49

Hele já se fakt bavil, přesto že tam prakticky nebyl děj. Milé, vtipné, svěží, svižné. 8/10

• 2.12.2018  23:47

Já se fakt bavil 7/10

• 26.11.2018  23:25
    Outlaw King (2018)

Netflix jde filmově do sebe, po Apoštolovi další film, co mne neštval. 8/10

• 26.11.2018  23:23
    Venom (2018)

Asi bych to roztrhal na počkání, ale proč když jsem se přes ty chyby vlastně bavil... 7/10

• 29.10.2018  11:29

9/10, lepší než jednička? Možná... Propracovanější určitě. Strašně mne bavily vedlejší charaktery, miliardáři, moderátor, superhrdninové, strašně propracovaní. Děsně mne baví tenhle retrofuturistický feeling. Pamatuje někdo na špičkovou vydeohru Freedom Fighters? Strašně mne vadí, že se komiksárny dneška nevydaly i tímto směrem...

• 29.10.2018  11:25
    Taxi 5 (2018)

7/10 jako Daniel s Emilienem to není, ale bavil jsem se, trochu to snížilo laťku infantilnosti vtípků, ale proč ne. Starosta opět geniální a městapo super :)))

• 28.10.2018  09:48
    Psí ostrov (2018)

Nechápu nízká hodnocení. Každý záběr je umělecké dílo. Perfektní hrátky s japonštinou, doggo, pupo, sito. 9/10

• 25.10.2018  15:06
    McMafie (TV seriál) (2018)

Velký překvápko, bavil jsem se. James Norton má fakt charisma a ten vývoj si dával. 8/10

• 15.10.2018  15:21
    Apostle (2018)

Zatím asi nejkvalitnější filmový zářez od Netflixu, byť teda nic geniálního. Mám k tomu výhrady až na výkon Dana Stevense, ten hoch to tam herecky sakra má! 8/10

• 2.10.2018  22:09
    Bushwick (2017)