• Krátkometrážní

Roj (1978)

Vynikající film, který se mi natolik líbil, že bych si nemohl odpustit dát něco jiného než 5*. Kvalita tohoto filmu už vypovída sama o sobě, pač veškeré filmy o záhubě Země se mi hodně moc líbí. Šíleně dramatický děj s dobrými efekty. Výkony herců byly úžasné, obzvlášť výkon hlavního hrdiny. Atmosféra byla taková, že jsem se od toho nemohl ani odtrhnout, protože mě to fakt natolik vzalo.90%Přístupnost:přístupný

Vratné lahve (2007)

Tak tenhle dokonalý film patří podle mě mezi nejdokonalejší filmy, co kdy Zdeněk Svěrák vytvořil. Od tohoto filmu jsem očekával trochu míň, myslel jsem si, že tam nebude tolik humoru, ale spíše víc dramatu, ale hodně jsem se spletl. Kvalita tohoto filmu hlavně poznamenává na oba Svěráky, protože co Zdeněk předváděl za úplně nejlepší výkon z tohoto filmu, to bylo něco k podívání. Výkony ostatních herců byly velice kvalitní, hlavně Jirka Macháček, ten zase perlil ty jeho perfektní hlášky. Daniela Kolářová, ta to taky pěkně zahrála. Atmosféra v kině, ta byla vynikající, pač zvuk v kině byl naprosto dokonalý a ostatní lidi v sále i já se pořád smáli. Legrační a humorná jedna scéna za druhou. Hudba od Soukupa, ta taky nebyla k zahození. Veškeré filmy od Svěráků jsou prostě v české kinematografii nejlepší, ty nemají konkurenci. A doufám, že budou točit nadále, pač ztráta těchto českých umělců, geniálních filmařů by byla natolik vysoká, protože by už nikdo nemohl točit tak vynikající filmy, jako ti dva.98%Přístupnost: přístupný

Tom a Jerry (1940) (seriál)

Tak tohle mě fakt v mých dětských letech dostalo. Velice dobré anime a navíc je od mého oblíbeného režiséra. Tom a Jerry se mi zdají i docela dost dobře, hezky nakreslené. Jsou nakresleni ve čtyřech verzích. Ale tato verze se mi zdála možná i nejlepší. A celkový dojem:Nejlepší anime, co znám.96%Přístupnost:přístupný

Rychlé šípy (1969) (seriál)

Tady tato verze natočena podle románu Jaroslava Foglara, se mi zdála nejlepší a nejpřesnější, pak je tady ještě jedna Záhada hlavolamu (1994), ta je spojena v jeden film a to právě mi nedá a musím dát zapravdu, že tato je lepší. Tady jsou lepší herci, jsou tady takoví více otevřeni, než v té nové, ale hudba je rozhodně lepší v té druhé. Celkový dojem:Hrozně moc rád jsem četl, čtu a budu číst Rychlé Šípy a vždy mi to přineslo nějakou radost, pobavení, moudro...93%Přístupnost:přístupný

Fantomas kontra Scotland Yard (1967)

Tady tohle je podlě mě nejdokonalejší Fantomas. Tady v tomto díle mi přišli herci jako vyspělejší a uměli to kvalitně zahrát. Hudba, ta byla u mě skoro na prvním místě, co se týče hodnocení, protože byla skoro dokonalá, hlavně při scéně, jak honili lišku. Efekty, ty byly dobré, hlavně na hradě. Atmosféra mi přišla hodně bojovná, až tajemná. Celkový dojem:Kvalitní, dokonalé, prostě skvělé.96%Přístupnost:Přístupné

Krtek ve městě (1982)

Tak tohle je můj nejoblíbenější krtek. Jeden z těch delších dílů. Jak jsem byl malý, tak mi tam přišly některé věci nějak magicky nakreslené. Tady u tohoto krtka oceňuji vysokou přesnost kreslení. Celý příběh je takový magický a okouzlijící.93%

Divoká kočka (2002) (seriál) odpad!

Další odporná, hnusná, nekvalitní, trapná, debiloidní............telenovela. Výkony herců v telenovelách jsou naprosto bez charisma a kvality. Tady toto se nedá nijak jinak hodnotit, než odpadem!2%

Mr. Bean: Největší filmová katastrofa (1997)

Jestli tohle byla filmová katastrofa, tak jsem Čínský lord. Tohle nebyla největší filmová katastrofa, tohle byl normální průměrný film, jak se patří. Sice je to s nejlepším komiken co znám, ale v tomhle filmu nějak tu jeho komickou sílu neuměl rozbalit, nějak mu to nešlo. Výkony herců, jak jsem naznačil, byli velice průměrné. Efekty, ty ušly. Hudba ta byla dobrá. Atmosféra trochu nuda, místy humorná. Celkový dojem:Nebylo to nějak k zasmání, nějak mi to nic neřeklo.46%Přístupnost:přístupný