Dobrodružství kriminalistiky (1989) (seriál)

Dobře že někoho napadlo natočit dějiny tak jak by to mělo být. Plus kriminalistika? co víc si přát

Shrek (2001)

Takovéhle pohádky baví dnešní děti i mládeš. 5* neuškodí

„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)

Já sem nikdy učitelovi pero nepodal:-) Hujer meteleskum bleskum = Hujer děte si po svejch. a další legendární hlášky kdo by je neznal

Bílé peklo (2001)

Pro mě je tenhle německý snímek Perla mezi odpadem německé kinematografie

Blbý a blbější (1994)

Další z filmů který pobavý demencí! Co víc k tomu říct. Jo nelízejte omrzlí zábradlí! Komedie která mě zaujala už v době kdy jsem si myslel že filmi se dělaj za půl hodiny.

Black Books (2000) (seriál)

Můj první britský sitkom. Byl jsem v šoku v dobrém slova smyslu. Nejhustší díl byl jak Manny skákal na autě a na břiše měl napsáno snězte mě.

Schindlerův seznam (1993)

Nejlepší částí tohoto filmu je vyvražďování gheta. Tento film si 7 oskarů opravdu zaslouží. Geniální nápad. Zachránil hodně lidských životů.

Zelená míle (1999)

Tohle je jeden z filmů u kterých když člověk nepřemýšlí nevidí jeho kouzlo. A John Coffe byl ve stylu Forresta. Nemá se to sem psát, že? Ale tohle je jeden z nejlepších filmů mého života

Dědictví aneb Kurvahošigutntág (1992)

Pravá ukázka toho, co udělá s člověkem bohatství. Pokaždé když zhlédnu "Bohuše" vypustí novou hlášku, které se ne jenom zasměji, ale rád ji i používám.