Armageddon (1998)

Ani nevím, jestli to mělo být spíše sci-fi, akční nebo romantické. Je to tak všechno dohromady a chvílemi trochu moc americké. Je to tak celkově trochu divnej film. Ale i tak jsem si ho docela oblíbil. Moje hodnocení: 70%

...a zase ta Lucie! (1983)

Lucie a její formeláci jsou skvělou rodinnou podívanou.

Baby Boom (1987)

Klasický film 80.let, který patří mezi mé oblíbené stejně jako Diane Keaton, která působí v Baby boomu a v jiných filmech velmi mile a příjemně. K dokonalosti filmu hodně chybí, ale především díky Diane Keaton je tenhle film něčím víc, něčím nadprůměrným oproti ostatním podobným filmům z 80.let, proto to hodnocení.

Báječná dovolená (1988)

Vcelku obyčejná rodinná komedie, ale já se u ní bavil, a to především díky dvojici Aykroyd a Candy. Na této komedii nehledejte složitosti, snaží se jen pobavit, což se jí vcelku daří. Mohlo to být trochu propracovanější, přece jen scénář trochu pokulhává. Herecky obsazeno taky bez problémů, takže já byl spokojen. Film si na nic nehraje, neurazí a ani nenadchne. Moje hodnocení: 60%

Báječný den (1996)

Příjemná romantická rodinná komedie s okouzlující Michelle Pfeiffer. I ty děti byly takový roztomilý. No a proč ne, vůbec to nepůsobilo protivně nebo nepříjemně, spíše naopak. Čas pomaličku plynul, já sledoval a hezky to uteklo, prostě takový báječný den. Moje hodnocení: 70%

Barry Lyndon (1975)

Dokonalý film mého nejoblíbenějšího režiséra Stanleyho Kubricka.

Batman (1989)

Batmana, stejně jako ostatní comicsové hrdiny moc nemusím, ale musím uznat, že toto je první a doposud snad jediná verze Batmana, která je opravdu kvalitní. Moje hodnocení: 70%

Batman se vrací (1992)

Pokračování Batmana, opět v podání Tima Burtona. Timovi podle mě sedí jiné typy filmů než právě Batman (třeba moje oblíbená Velka ryba nebo Mrtvá nevěsta...), ale oceňuji na tehdejší dobu povedené kostýmy a vizuální efekty. Moje hodnocení: 50%