Nepolíbená (1999)

Nehezká Drew Barrymore, která měla zůstat nepolíbená. Hrozný film neobsahující nic pozitivního. Moje hodnocení: 30%

Neznámí (2003)

Je to zajímavé, napínavé a má to pointu. I lidé, kteří by si to sami nikdy nemysleli a ani snad nepřipustili, jsou schopni spolupracovat, i když jen na chvíli. Dialogy nejsou potřeba, dobrý krátký film. Moje hodnocení: 75%

Nezvratný osud (2000)

Teenagerovský horor, který není špatný. Má skvělý začátek, ale potom je to horší, jakoby se proměnil v klasickou americkou teenagerovskou vyvražďovačku. Moje hodnocení: 70%

Nezvratný osud 2 (2003)

Ve všech směrech o něco horší než první díl. Mě tohle prostě nesedlo. Ale špatné to není, jen to prostě není lepší než jednička, v což jsem ve skrytu duše doufal. Moje hodnocení: 60%

Obecná škola (1991)

O tomhle filmu je zbytečný se nějak rozepisovat. Prostě jeden z nejlepším českých filmů, na to slova nestačí.

O.C. (2003) (seriál) odpad!

Jsou špatné seriály, proti kterým nic nemám, ale také jsou špatné seriály, jako třeba tenhle, ze kterých je mě úplně na nic. Zlatej Dawsonův svět, seriál podobného druhu, ale je to úplně o něčem jiným. Někdy bych chtěl mít život, trápení a problémy jako mladí lidé v O.C. Toto opravdu není závist, ale o čem je tenhle seriál? ... Jedno se ale musí nechat, Mischa Barton je mooc pěkná herečka. Moje hodnocení: Odpad !!!

Octopus (2000) odpad!

Je toto vůbec možné? Tohle dovolí někomu natočit? omg, i když jsem viděl jen půlku tohoto nefilmu, tak to byla poctivá půlka. Moje hodnocení: Odpad !!!

Odvážná Lassie (1946)

Odvážná Lassie je druhým filmem ze série o této chytré Kolii, na který se dá ještě dívat a je prakticky shodný s prvním dílem, a proto dávám 2*. Další verze tohoto filmu jsou nejen slabší, ale jsou o tom stejném. Moje hodnocení: 40%