Na hraně zítřka (2014)

Začnu kritikou, protože té moc nebude, chtělo by to krapet jiný konec, není až zas tak špatný, ale jistě by tomuto filmu slušel krapet jiný a jedna věc je mysl a druhá je fyzička, myslím, že on by tonezvládl, ale třeba dřel již před tím, což mi k němu nesedí, ale dejme tomu. Jinak je to pecka film, který vás vtáhne doslova do hry a frčí a frčí, Tom Cruise to zahrál prostě bomba od ze začátku neohrabance až po bojovou mašinu nakonec a já mu vše věřil, opravdu super výkon!!!!!! Chvály by byla spousta, ale nedělám to , jako ostatní, že bych prozrazoval do předu o čem ten film je, to si přečtete v jiných komentářích. Já jen napíši, že doporučuji 9/10 a běžte na to do kina, nebo si to kupte!!!!!!!!! 90% z vás se to bude moc líbit!!!!

Vodní svět (1995)

65% to snad ne, báječný film, vše klape! Skvělé nápady, herecky super9/10 a musím doporučit, mě to nadchlo a se synem,jsme to viděli tak 10 krát!

Raubíř Ralf (2012)

Tak jsem, těsně po shlednutí,krapet jsem se nudil, ale nebojte předtím, než jsem si to pustil a říkal jsem si lidi to nějak dobře hodnotěj, tak já to krapet skritizuji, ale musím si to pustit a dokoukat. Protože poprvé jsem viděl jen asi 5 min a něco mi do toho přišlo. Jediný co mohu,že ze začátku a v půlce to má asi dohromady 10min slabšího místa, ale to plně nahradí, zbytek! Komu se to nelíbí je vážně barbar! Skvělý nápad,originalita, akce, animace, scénář, no bomba!!!! Přemýšlím a společně s Jak vycvičit draka, nej animák, 17/20 a asi dam 5*, ale jo dam je!

Minority Report (2002)

To je přesně film, který zbožnuji! Divím se, že tak málo lidí toto má v oblíbených!!! Ten film, ale za to stojí, v tomto filmu jsem začal mít rád Toma Cruise a od tohoto filmu je ůžasný. Lze jen doporučit!!!!!!!

Parfém: Příběh vraha (2006)

Úžasný režisér, mám jej hodně rád a tento film je pecka, velká odvaha to natočit mé pocity jsou smíšené! Konce jsem se bál, jak to jen může vyřešit a smekám!!!! Mohu jen doporučit!

Pacific Rim - Útok na Zemi (2013)

Je to nářez, nenudil jsem se a to jsem byl ospalej, přesně mezi 4 a 5*, ale 65% to snad né, si s tím museli dát obrovitou práci! Tak dam 5 a mohu jen doporučit!!!

Milionář z chatrče (2008)

Hodně mě tento film oslovil, jeden z mála Oskarových filmů co za to stojí a plně si tuto cenu zaslouží! Viděl jsem to již 4x a stále je skvělý!!!!!Musí se líbit většině publiku!!!!!! Mohu jen doporučit!

Mravenec Z (1998)

Nečekaně super!!! Od začátku do konce, to frčí, pro děti i dospělé!! 9/10.

Ocelová pěst (2011)

Koukal jsem na to se svou neteří a sledovat jí a film bomba, moc jsem si to užil a hlavně jsem se nenudil, není to oskaroví film, ale tím líp, akce, napětí,hudba, herci, nápady super!

Vrchní, prchni! (1980)

Něco mezi 4 a 5*, super scénář a vše šlape! Tak kolegu jste již viděli.... To nemá chybu!!!