Collateral (2004)

spolu s mohykanem nejlepší film od mana ...nelítostný souboj se mi nelíbí je hoodně přeceněny ..takže tom cruise ási tady vystřihl fakt uplně jinou postavu a j tu v tý šedé dost cool

Poslední Mohykán (1992)

nadherná hudba a výprava ...toto asi už michael man nikdy nepřekoná .-/// ...krásné,dojemné,smutné ...the glade melodie až zamrazí a slza nad vzpomínkou nad první laskou zteče po tvářích ...takhle vypada poezie ...ted aby ještě nekdo od fenimoora coopera zfilmoval jiný příběh .-) a nebo stejně nabušeného zálesaka rolpha od seetona .-) těmto filmum vždy budu fandit hlavne proto že jsou tak vzácné .-) west sudy vyjel zkutečně odporného záporáka ze kterého mi zkakala husina .-) tohohle týpka by si nepřál potkat ani jack rozparovac v nejlepší formě ...a daniel day lewis klasicky dobrý ale myslím si že někteří herci ho dokazaly přehrát .-) film na něm rozhodně nestojí tak jak sem zvyklí jinde

Fanfán Tulipán (1952)

nepřekonatelný fanfan gerarda philipa .-) vtipné,akční, a sexy!!!

Hořčice mi stoupá do nosu (1974)

dokonalééé .-DDDD musím souhlasit jedna z nejlepších komedii s pierem možná uplně .-) scena se žárovkou a nebo vlasy nemá chybu .-DDDD

Smolař (1965)

začátek luise .-) a fakt krutorský .-DDDDDDDDDDD

Malý unavený Joe (1972)

legendárnííííí!!!!!!!!!!!!!!!!! o dost lepší než první díl .-) zpoved vede .-DDD a karty ...dva frajeři opravdu ve formě .-)

Miliónový brouk (1980)

nejlepší díl ze čtiřdílné serie o komisaři rizovy zvaném big food .-DDD serie která vás jako vuně zanese na místa co máme rádi .-) ..steno je výborný rejža tohle se povedlo...a bud zase ukazal že terence celkem nepotřebuje..hraje o poznání lépe než terenc .-)

Policajt v Africe (1978)

sdrcovka jak hrom .-) kiru je zpet ve velké formě.-) caputo perlí .-DD bodo je klučík kterýho by chtěl doma každej .-DD a ta krásná hudba při které z nostalgii zavzpomínate na nejhezčí okamžiky svého života .-(( ...na tohle se hezky dívá ..a konec kde kiru si povídá s bodem o jeho tátovy to je i na slzičku .-)

Zátah 2 (2014)

O malinko lepsi nez jednicka a nejlepší akční a gangsterskýfilm co kdy vznikl v tomto vesmíru..tohle je nepopsatelný zážítek,byl sem přikován hipnotizován tomu říkám sakra prožít přítomnost a jestli vám ji nějaký film zprostředkuje tak brutálně je to ta nejlepší reklama sama o sobě,kmotr se může jít zahrabat a všechny ostatní akční filmy od této chvíle vypadají jako omalovánky želva ninja pro nejmenší .-)))..a ted zacnu kurwvskyyyy narez nemajici obdoby,dobry soundtrack,scenar i pribeh klenot choreografie,iko to dava..cakance krve operace lebky kladivem a grilem,operace holene a cesky basebolkou,prorazeny krk,proslapla hlava,basebolka zasekla v lebce,noze ve strevech,nuz v ocich,srdci,lidi sekani delnickymi kladivy za ziva,a nekolik obradnych podrezaniii...pecka pro akcni fanousky..moralisti se budou svijet hruzou.na ikovu choreografii se diva moc dobre..velka trojka iko,scot adkins a tony.jaa