Divočina (2014) odpad!

jdu blít,ušetrete cas a nedívejte se na tuhle pícovinu ,radeji se kouknete na P - s Poulou Wild která určite i jako devka není tak nesimpatická postava jako cheril s krivíma nohama a snosnimi dirkama jak vitezny obloukˇ..hlavni hrdinky je mi moc líto ani jednou nerozdelala ohen a na kazdem 3o km ji cekal balícek od bejvalího se vsím potrebným ..jdu si vylít hlavu a zapomenout

Kingsman: Tajná služba (2014)

takhle vypadal náš valentýn .-DDDD zkvělí kino zažítek a hlavně colin firth strká všechny bondy do kapsy..a mladý pan egssy a jeho mops jsou ultimatní dvojka .-DD

Strážci Galaxie (2014)

rocket a groot je nejlepší .-DDDDD takhle ujetý míval ..jinak libový záporaci Ronan a jeho kladivo pusobí fakt drsnejc nez thorovo kladivko ..a scena z Modrým Titánem Thanosem sice trvala 1 minutu ale ted už není pochyb o tom kdo je nejmocnejší a nejpropracovanejší postava z marweloskeho univerza..tesim se až Thanos nejsilnejší záporák a nejmocnejsi bytost v galaxii nakope prdel avengerum ve trojce avengers

Don Jon (2013)

Jeden z nejkrasnejsich a nejvyzralejsich filmu co mne roztrhal,s krasnym poselstvim..joseph levitt vsem ukazal zkutecnou podstatu a esenci sexu a intymity..jednym slovem nadherne a podle komentaru a hodnoceni to vetsina lidi vubec nepochopila a nemaji na to to vubec pochopit..tleskam kurva ve stoje

John Wick (2014)

Zkvela zanrovka ve vsech smerech velmi charizmaticky film,s velmi kvalitnim hereckym obsazenim.-)) a keanu reves v zivotni roly.-)) desitka nej za hustou atmosferu zkutecne souboje bez strihu keanu je machr.-) husty soundtracklahudkove finale,neotrele napady ..krev vs.hudba

Bokovka (2004)

naprosto nadherny film..normalne jsem ochrnul a koukal s otevrenou usou..humor je naprosto dokonaly a funguje...a romantika kolem vina ma takovou hloubku ze jsem fakt zazil seme nebe .-)) bravo

Princ a pruďas (2011)

polovinu hlasek pouzivame do ted .-DDD stejne jako honici znameni...beladona jednou chtela vykourit minotauruv penis co se hongal princi tadeusovy na krku.-DDu a to je pohadky konec

Všechny cesty vedou do hrobu (2014)

naprosto jasne plná palba .-DDDD mkfrlajn je tu roztomili role alberta mu sedla jak prdel na hrnec,charliz je ,o tyhle holce bych složil klidne sonet konecne badas holka co dobyva srdce losera.-) flasbacky jsou roztomile a cameo s floidem s budoucnosti nma chybu nejeden tady urco utrel nostalgickou slzu smichu.-ú... a ted k hodnocení to fakt nechapu evidentne tu vznikaj dve vlny: pohodari co se radi zasmejou a neresi a hlavne extrenticti masturbatori obrazeci divokych veganskych vecirku a inteleguaskych prednasek o penisu vsehomira...priste si dejte panove a daamy min brukve a kanta a zkste treba jizni moravu a sklipek ,hlavne sklipek ne zadne rodine baleni stareho dobrho sklepmistra .-D

Na hraně zítřka (2014)

velmi povedené .-) a Emily to je stará killerka .-D sluší ji takové role