Thor: Temný svět (2013)

Debilitav a zklamani zprzneni severskych nabozenstvi..zdimani penez..thor diky severskym kniham a prastarych textech ma na to byt nejnabusenejsim akcnim filmem..to by ale tohlw vznesene nabozenstvi nesmel zprznit marvel,hluboke myslenky severskeho panteonu versus mamon a marwel.-)..je to blbe jak tv serial..o proti jednicce o tridu horsi...v jednicce byl nabeh k hlubsim tematum ktere ale dvojka pohrbyva dvacet yardu do zeme..takze nevyuzity nacaty nabeh na velkolepy epos s jednicky.-)..na konci sme si toho uz delaly prdel..joo zaporak malekith dobra volba postava s ohromnym potencialem ale absolutne nevyuzitym,rezie,scenar,a pribeh je stupidni a nedokazal jej osvobodit ( malekitha) z kontur vsednosti.-).nevyuzity potencial vsech postav..a to je vyborne obsazeny loky,a odin i haimdal..thor hemsworth uchazejici..portmanka je stupidni..do takovy zensky by se nezabouch ani afghanec co se v jednom kuse sjizdi makovicemi..uvidim jestli chci videt trojku .na batmany,man off stel a watchmen to zdaleka nema a pritom severska mitologie nabizi uzasne a hluboke pribehy rikajici si o zfilmovani nolanem a nebo snyderem

Karate Kid (2010)

nemohu jinak než dát pět hvězd ,tohle jsem viděl když to vztoupilo do kin a byl to pro mne zkvělý zaážitek protože od tohohle sem nečekal nic než povrchní zabavu a přitom ten film je vyloženě krásný,ma potřebnou hloubku kterou mu davá vztah mezi jackie chanem a malým smithem,vztah s malým smithem a jeho holkou a vztah chana ke sve minulosti a ženě co mu umřela .-) takže je tam morální přesah .-) choreografie jsou užasné,hudba je batmanovská což mne překvapilo ale zaroven k tomuhle vytečně sedlo,moc hezký soundtrack.-) a bytky mezi těmi malími kluky školáky mají takovou drsnost a razanci že jsem byl přiznám se v šoku a to pořádně..ti malí kluci byly jak scott adkins a to nepřeháním ..tvrdost brutalita síla a razance a kadence uderů vzkutku velmí pusobivá a překvapivá .-) jde vidět bolest rány a šrámy atd.

Transformers (2007)

akce,užasná mimozemská rasa,a zase akce ..simpatak Schia .-) a uzasná hudba jablonskeho .-) hudbu bych zminil ještě jednou je naprosto zkvělá.-)

Ledové království (2013)

pro mne absolutní vrchol mezi animáky,velký epický animák s humorem co neurazí a scenami které si zapamatujete sakra dlouho a že těchto silných momentu je tu opravdu hodně .-)...s filmu čiší láska,střídaji se milé srdečné momenty s velkými epickými momenty při kterých se vám srdce rozbuší .-)...film velmi překvapuje a je těžké odhadnout co se vubec bude dít protože vše je nakonec fakt jinak než se může zdát a to vede k tomu že nic neřešíte a příbeh mne pohltil a ja si jej užil na plný pecky,,překrásná pohádka co nenecha oko suché,s krasnými poselstvími lásky ktere je na rovinu inspirujicí ...mezi animaky je tohle veledilo a ja chci tohle zařadit do desítky nej .-) obě sestry jsou velmi simpatické,kraSNÉ a milé.-) i když silné tak velmi jemne a roztomilé normalně sem roztal při pohledu na tyhle krasky a jejich laskavé a ztatečné chování .-) horal kristoff je samotář co ho vychovaly trolové je sverazný ale velmi milí .-) všude ho doprovází sob který mu je nejlepším přítelem ,kriss ma velmi dobre srdce .-) a pak je tu snehulák olaff který hlavní hrdiny provazí celým filmem : olafa povazuju za uplne nejvíc užasnou postavu ve filmu je zkrátka boží a humorné sceny s ním nemají konce .-) .-DD ja mám svůj vlastní sněžící mrak .-DDDD desítka nej a jestli ne tak tenhle film má čestné jedenacté místo .-) a obzvlast bych vizdvihnul muzikální stránku tohle je první film kde muzikalnost není otravná ale čarokrasna o proti na vlásku ma tohle uzasne krasné melodie a vzkutku krasné texty ktere nejsou ani v nejmensím povrchní .-) muzikalnost doprovazí nadherná vizualní stránka a silne emoce ktere přímo čiší ze vseho .-) pro mne je nej utěk elsi a jeji ztvoření sveho palace epické,velkolepe nadherne že ani pán prstenů by se nemusel stydet by naopak .-)

Zrození Planety opic (2011)

CO ŘÍCT JA SE TAK TĚŠÍM NA DVOJKU .-) KRÁSNÝ FILM ...MOC HEZKÝ CÉSAR .-)

Království nebeské (2005)

HLUBOKÝ FILM .-) ORLANDO BLOOM KTERÝ KONEČNĚ POPRVE A NAPOSLED NENÍ PROTIVNÝ A POVRCHNÍ .-) NEWÍM JAK SE MU TO POVEDLO ALE JEHO ROTÍŘ JE PROSTĚ UŽASNÝ ..ASI DOBRÁ KONSTELACE HVĚZD TAKŽE VI CO NEMUSÍTE BLOOOMA TADY NA TOHLE BEZ OBAV KOUKNETE .-) SVATÝ KRÁL..KŘESTANSKE SVINĚ ZA KTERE SE JEŽÍŠ MUSÍ STYDĚT I TED ..VRAŽDĚNÍ ŽEN A DĚTÍ ..KORUPCE ATD....SALADIN VÝBORNÝ A JEHO PROTĚJŠEK KRÁL TAKE .-)

Gladiátor (2000)

nejlepší film Ridleyho .-) který už nikdy asi nepřekoná jelikož co ted produkuje za filmy to jsou sračky .-) ..rusel crowe v životní roli generrála maxima..nádherná hudba .-) zkvělý phoenix ....a coloseum to je pecka..máte strach o maxima a jak velky .-OO ...velmi emotivní i po desatým zhlednutí .-)

Pacific Rim - Útok na Zemi (2013)

velmi povrchní film .-) dalo by se říct blbina ale když nechate mozek spát a nebo zavolate tomu malímu klukovy ve vas aby se nachvyli probudil a ztišil vaše neuztale kritizujicí myšlenkové pochody.-) tak od týhle chvíle to začíná být velkej NÁŘEZ s v elkým EN..ne velkým ale obrovským N ...užasná vizualní stránka kterou zvladá jen del toro ale ted od HOBITA : ŠMAKOVA DRAČÍ POUŠT se mu vyrovnavá i pítrs Jackson .-)..to jak del toro dokáže utahnout film jen vizualem je neuvěřitelné .-)..epické scény ...originalní rukopis režisera ..a perfektni djawadiho soundtrack .-)..Mechováci jsou perfektní i příšery .-)

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

O proti bombasticke dejove plne a zkvele hobit smakove pousti..je hobit jednicka zklamanim..natahovana nuda..ale zas diky stupidnimu prvnimu dilu vynikla naprosto odlisna drsne prekvapujici dvojka hobit smakova draci poust...dvojka je desetkrat lepsi nez tohle a tudis se mi zda byt jasne ze trojka bude fantasticke finale co necha i vsechny dily lotra daleko za sebou..uz se tesim na trojku a bitvu peti armad a smakovo zniceni jezerniho mesta a jeho naslednou smrt z rukou barda

Hobit: Šmakova dračí poušť (2013)

Bezesporu lepsi nez pan prstenu..dvojka hobit je nabuseny barevny a emotivni...takze slaba jednicka budiz zapomenuta..konecne maji prostor zaporaci a to hlavne skreti azog ktery sejmul i gandalfa...jeho nacelnik bolg...tauriel je hezka ale nebrala mne sory ale kdyz zarikala tak to vypadalo jak kdyby ji nekdo klatil do zadku...je to vznesena elfka nema mit sexy balici pozy ...jinak plnY pocet za sudy...nejlepsiho filmovyho draka..pavouky a gandalfa a hlavne skreti zaporaky..ti maj charizma konecne a meded je dobrej..mám velké nutkání film zařadit do desítky nej uvidím .-)