Narrows (2008) odpad!

Vypnuto po 15 minutách blábolů a nudy. ⬇️ 0%

Los habitantes (2023) odpad!

Připitomělý muž má výpadek paměti, mívá migrény a chodí po baráku - kouká, rozhlíží se a cosi se mu nezdá. Furt dokola. Horor jak sviňa. ⬇️ 1%

Gangy v Oslu (2023) (seriál) odpad!

Sociální sonda do severské multikultury. Zaznemanal jsem nějaké Rumcajsy (dřív chodili chlapi do fitka, aby měli svaly, teď asi chodí do barber shopů, aby vypadali všichni jako šašci). No, taky jsem zaznamenal nějaká protivná děcka. Co jsem nezaznamenal byl nějaký děj nebo cokoli, co by mě aspoň okrajově něčím zaujalo, místo aby mě to odpuzovalo. Nedokoukal jsem ani první díl. ⬇️ 0%

Mission: Impossible Odplata - První část (2023)

První MI, u které jsem se podstatnou část stopáže nudil. Jak jsem se tak nudil a koukal na to a poskakoval dopředu, tak se mi v hlavě honily tyto myšlenky: Fantomas se zase vrací, to se tak hrozně vleče, chybí mi tam Luis de Funes, jeptiška řídí Fiat co vypadá jako Citroen, bože proč furt tolik kecají?, kdy už to konečně skončí?, Fantomas je žena, to snad nemyslí vážně, proč ho prostě nezastřelí?, kdo tohle vymyslel?, kdo je do prdele kdo?, on ve stovce fakt spadl na náklaďák a trefil se, to bylo trapné, tohle už jsem viděl v Uncharted na PS4, hurá skončilo to, to byla ale kokotina. ➡️ 52%

Milé dítě (2023) (seriál)

Žena s dětmi léta zavřená ve sklepě se vykrtkuje na svobodu. Ona i děcka jsou tak zmagořelé, že 5 a půl dílu blekotají hovadiny, podobně jako ostatní účastníci tohoto filmového skvostu. Pak to konečně nějak dopadne. Seriál se hýbe vpřed rychlostí omámeného šneka. Obsahuje tak 80% otravné vaty, kdy tam jen důležitě koukají, chodí či blekotají cosi nepodstatného. Zbytek je nezáživná protahovaná nuda. V souhrnu by se to obsahem celé vešlo před úvodní titulky nějakého jiného filmu, který by byl o něčem. ⬇️ 10%

The Unhealer (2021)

Potěšila spousta známých tváří, které mám z minulosti v povědomí, námět budiž, celkem slabota jinak. A není to nic z toho, co tu píšou. Je to komedie, ale chybí v ní lepší fóry. ↘️ 32%

Nemilosrdní: Nová generace (2023)

Jakýsi francouzský šašek s protivnou pubertální dcerou dostali hodinu a půl prostor, aby mohli dřístat hovadiny a pobíhat tam se zbytkem ansámblu. ↘️ 13%

Zločiny nad Seinou (2013) (seriál)

Konzumní pomalá detektivka s okénky o pamětihodnostech, které francouzům připadají důležité. Třetinu času tam hlavní hrdina prokecá s dcerou kvůli jejím problémům, třetinu tam pak prokecají ostatní s ostatníma o zbytečnostech a třetinu se něco pozvolna vyšetřuje. ↘️ 20%

Po smrti (2015) odpad!

Uf. ⬇️ 0%

Maxine (2022) (seriál)

Bylo to podle skutečnosti a tyhle filmy nebývají nějak strhující, spíše civilní a všední. Tohle není vyjímka. Chtělo to dost přeskakování hluchých míst. Ale ten příběh nebyl špatný a ti 2 vypatlaní magoři, ti opravdu stáli za to. Je dobré si občas připomenout, že podobná individua běžně žijí mezi námi a nelze je laicky rozpoznat. ↘️ 33%