Smyčka času (2013) (TV film) odpad!

Zkraje to i vypadalo, že by to šlo dívat, ale nešlo. Záhy se to stalo úplně blbou studiovou trapárnou s otřesnými dialogy a vším kolem. (3%)

Nefarious (2023) odpad!

Nuda od první do 13. minuty. Déle jsem to nezvládl. Poskakoval jsem pak ještě tak po 15 minutách vpřed, ale ten jeblý magor si tam stále jen vykládal s doktorem o hovadinách. Též jsem se nakonec koukl, jak to dopadlo. A hmm, dopadlo to jako standardní odpad. (3%)

Kandahar (2023)

Prvních 45 minut můžete sledovat několik zádumčivých lidí, jak se vážně baví o vážných věcech, které jsou mi naprosto putna. Jinak se neděje nic, nuda na vypnutí. Pak je 30 minut potmě. To jsem popřeskakoval, bo odmítám sledovat tmavé stíny kolem tmavých stínů. Pak je 15 minut dalších závažně vážných keců o ničem. A pak už tu máme finále - akce typu vystřel si z čeho chceš, kolikrát chceš a je fuk, jakou máš přesilu, ale hlavního Rumcajse stejně netrefíš. Nemohu opomenout posledních asi 10 minut vyplněných klasickými americkými stmívačkami, poplácáváním po ramenou a ze shledání nadšenými rodinnými příslušníky, zejména slzytěžkodržícími dětmi. (32%)

Žáci Midasovi (2020) (seriál)

Drama o majetném chlapovi s jakýmysi neuchopitelnými problémy, urputné babě novinářce a pár dalších lidičkách kolem. Hlavním obsahem seriálu je nic, pak nuda a pak nesrozumitelnost. Ubírá se to tempem dezorientovaného slimáka. Všichni tam pomalu chodí a koukají a mluví a chodí a furt dokola a vleče se to až nesnesitelným způsobem. Za zmínku stojí, že když už je to taková zdlouhavá zpatlárna, tak aspoň chcete vědět, jak to dopadne. No netěšte se. Ani to tvůrci nezvládli. Je to na hranici odpadu. No, mohl to být spíš jeden slabý celovečerák. (13%)

Ruiny (2008)

Západní verze na téma Adéla ještě nevečeřela. Jen by bylo lepší, kdyby byli účastníci celou dobu zticha. Scénář byl strašný, film jako celek byla komorní záležitost o partě pár lidí uvězněných kytičkama a domorodcema kdesi v džungli. (22%)

Černé zrcadlo (2011) (seriál)

Jednotlivé díly jsou různorodé, obvykle mají nějaký nápad, ale kolísající kvalitu. Většina z nich má potenciál jen tak na 10minutový krátký film, ale Netflus to všechno roztahal tak na hodinu, takže jsou to nudné vleklé uspávací sračky. Občas některý díl zaujme více, ale stejně se táhne a převážně nudí a je třeba většinu času popřeskakovat. To jsou ty lepší díly. Zcela ojediněle je nějaký díl slušný. Těmto nejlepším šlo dát za mě 2 hvězdy. Sice i to byly bez výjimky díly zdlouhavé a vleklé, ale jakž takž to drželo pohromadě a většinou udržovalo pozornost. Hodnocení po 6 sériích a celkem: 27%, 15%, 10%, 13%, 13%, 16%. (16%)

No Limit (2012) (seriál) odpad!

Hnůj, ubohé, trapné. Stačila chvilka a bylo jasno, že tohle je Toi Toi po francouzsku. (0%)

Zákon gangu: Mayové (2018) (seriál)

Telenovela o každodenních rutinách motorkářského gangu a lidí kolem, den za dnem a pořád dokola. (15%)

Zákon gangu: Mayové - Série 2 (2019) (série)

Telenovela o každodenních rutinách motorkářského gangu pokračuje druhou sérií. Po 3. díle, který jsem už nezvládl dodívat, můžu říct, že už jsou mi všechny postavy úplně putna a vůbec mě nezajímá, co zase vymyslí, aby o tom žvanili v dalším díle. (11%)