Vřískot 6 (2023)

Šestá kopie nepřináší v souladu s očekáváním nic. Z dvouhodinové brutálně převalené stopáže se tak hodinu a půl vyžvatlává o blbostech parta nesympatických pitomců. Ve zbytku času se ty postavy klasicky chovají jako idioti a také se účastní nudných, notoricky ohraných popichovaček s nulovou invencí a nulovou zajímavostí. Debilní závěr se pak k úrovni tohoto díla výborně hodil a hezky ho zaobalil do kabátku z nefalšovaných hovínek. (14%)

Express (2022) (seriál) odpad!

Nezvládl jsem pilot. Baba kecá, děcka, rodina, párová terapie, nezáživná nuda. (3%)

Becky je zpět (2023)

Taková komedie o pár tupounech a jakési přelíčené nasrané holce, co je chce oddělat. Zkraje jsem trpěl a skoro to vypnul, ale tak po 40 minutách se konečně začalo umírat a docela fajn, takže tenhle formát černé komedie už ušel. Jinak hrozná volovina a kdyby to nemělo scénář a všichni by jen mlčeli, bylo by to lepší. To tlachání musel sepsat asi nějaký adolescentní génius. (35%)

Odsouzení (2010) odpad!

Další TV šlichta označená zde jako thriller. (2%)

Breaking (2022) odpad!

Dnes už může kdokoli natočit cokoli. (0%)

Stalker (2022) odpad!

Ošklivá baba a ještě ošklivější chlap jsou celou dobu ve výtahu a tam kecají o samých hovadinách. Uf, to byl shit. (0%)

Špinavý byznys (2016) (seriál)

První série dobrá, bohužel moc rodinné vaty, druhá série už je jen nedívatelná telenovela. (16%)

Špinavý byznys - Série 2 (2016) (série) odpad!

Sledování druhé série jsem ukončil v průběhu druhého dílu. To dobré ze série první se totiž vytratilo, to špatné zůstalo a zaokupovalo celou stopáž. Navíc to už naplňuje většinu znaků telenovely, takže pá, pá. (5%)

Špinavý byznys - Série 1 (2016) (série)

Velmi dobrá datektivka, zajímavá, nevšední. Klidně bych ji i já ohodnotil třemi a možná i 4 hvězdami. Ale... Jako jed je zde tak 50% stopáže naplněno otravnou vatou. Jakmile uvidím manželku, milenku, dítě, kamarádku, kočárek, doktora, služku, exku nebo se schyluje k sexu nebo si tam kdokoli začne řešit své jakékoli soukromé věci s kýmkoli jiným, musím okamžitě přetáčet, protože tohle zbytečné blábolení nikam nevede a jen prudí a zdržuje. První série mohla být výborný celovečerák nebo velmi dobrý seriál o 4 dílech. Samozřejme za předpokladu, že by vystříhali jen tu vatu a klidně třeba taky tu hloupou linku s Beavisem a Butt-headem nebo jak se ti dva tupouni ze servisu jmenovali. (28%)

Spirála lží (2022) odpad!

Tv film pro Prima Love na odpoledne. Hrozné. (2%)