Gangs of London (2020) (seriál)

Absolútny unikát, ktorý sa dostane pod kožu ihneď. Takto spracovať tento typ žánru sa asi ešte nikomu nepodarilo. Akurát som nepochopil nesmrteľnosť "afroangličanov"... Elliota som najviac znenávidel v poslednej časti, asi tvorca chcel poukázať na opačný rasizmus, ktorý bohužiaľ začína vládnuť svetu..

Skvot32 (2019)

Krása Lisy v tomto prípade nestačí, nápaditosť sa stráca v amatérskom prevedení hercov...

Kupi meňa (2018)

Na začiatku sa človek trošku stráca v prelínaní dejových línií, no potom to celkom do seba zapadne. Veľmi reálny pohľad na naivnosť a autentickosť doby, kde "sexturizmus" a cielené vyhľadávanie zazobaného partnera devastuje väčšinu dievčat. TOP: "Ja nie som prostitútka, na mne len dobre sedia plavky" 70%

Jaga. Košmar ťomnogo lesa (2020)

Bolo len minimum momentov, kedy človek stratí pozornosť. Treba tu takisto hľadať vyšší zmysel, veľké prekvapenie. 70%

South Mountain (2019)

Príliš veľa priamočiarosti a depresije na jednom mieste. Lajla - tragéd roka? :-)

Le Choc du futur (2019)

Jediné, čo poteší mužského diváka je jedna úvodná scéna. Chýba tomu ako uvedenie do problematiky, tak aj objasnenie príčín jej konania atď.... A keď si myslíte, že už sa musí začať niečo diať, že ste tomu venovali toľko času, zrazu je koniec :-) 10%.

Kiwi Christmas (2017)

Veľmi originálny nápad - Santa proste dovolenkuje a neche sa vrátiť domov. Boli momenty, keď sme sa veľmi nasmiali, no treba to brať s velikánskou rezervou. 50%

Nejsilnější hlas (2019) (seriál)

Veľmi pomaly sa príbeh rozbieha a privyká na dianie postáv, no čím je bližšie ku koncu, tak si prajete aby toho bolo viac... Koniec famózny, keď sa človek zamyslí, tak nevie kto klamal a kto nie... Russell ako vždy nesklamal !!!

Walter (2019)

Goran a jeho tlupa - sú momenty, kedy sa človek neskutočne nasmeje. Hlavne nekompromisný Walter dáva filmu neobvyklú vážnosť - hoci sa snímok javí ako akčná komédia s prvkami thrilleru..

Esto no es Berlín (2019)

Trošku iný pohľad na mládež v Mexiku a ich rebéliu voči majstrovstvám sveta vo futbale. Carlos s Ritou sú síce trošku nezladení, no najviac sa mi páčili tie odvážne "antihomo" vystúpenia.