Těžká váha (2005)

Dost rozpravka o americkom sne ale neni to rozhodne strata casu

Smrt přichází v bílém (2003) odpad!

85 minut strateneho zivota.. neurobte tu istu chybu.. neni to ani desive, ani smiesne, ani napinave.. neni tam ani nic ine, co by mohlo zaujat

Vrtěti psem (1997)

médiá ovládajú masy... napadá ma, ako to bolo s Novičokom

Nit z přízraků (2017)

Nenašiel som tam nič okrem solídnych hereckých výkonov a kamery.. to všetko zabalené do pekelne nudného príbehu dvoch či dokonca troch psychopatov trpiacich narcizmom a megalomániou.

Zelená zóna (2010)

Politicky prínosný film pre všetkých zaslepených US-fetiš folks.

Sin Nombre (2009)

Jediné, prečo som vydržal až do konca bola zvedavosť, či sa vo filme vyskytne aj neaká postava s IQ nad 80. Nestalo sa. Turecké telenovely sú rozhodne akčnejšie a napínavejšie.

Kult hákového kříže (1998)

trosku v zmysle Black lives matter, ten preslov otca k Derekovi ale zachytáva podstatu všetkého: úspešnejší ľudia sú nahrádzaní menej úspešnými len kvoli farbe pleti.. to je veľmi nebezpečná sociologická hra a prináša odpor každého, kto miluje spravodlivosť... prináša samozrejme aj extrémny nacizmus... a do toho sa Derek dostáva...

Vzpoura v Seattlu (2007)

Ako sa hovori: silnejší pes jebe... a tak to vždy bolo a bude a žiadni aktivisti či anarchisti tomu nezabrania... takže sa s tým človíček zmieri a nebude robiť bordel alebo proste občas dostane do pysku... vyhoda tej prvej skupiny je, že má menej problémov :)

Černočerná tma (2000)

zápalnou fľaškou vo vesmíre proti tisícovke príšer :) to ma poser :)