Delmondo

Delmondo

2 body

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11
    • 28.4.2015  12:46

Pokračování a remake v jednom. Proč ne když je to stejně geniální a Snake Plissken je furt stejnej borec, tož i já hodnotím stejně!

• 28.4.2015  12:42

John Carpenter nebyl jen výborný rejža hororů, ale rád a dobře točil i akčňáky a Escape from New York je jedním z nich. Kultovní, vizionářský, postapokalyptický a přitom tak jednoduchý film s vynikajícím Kurtem "Snakem" Russellem v hlavní roli. Moje srdeční záležitost už dětství.

• 5.4.2015  11:36

Tak tenhle film už nikdy víc! Dokonalá ukázka toho jak film může z dobrýho začátku spadnout až do hajzlu. První záběry byly na jasných 5 hvězd. Ovšem když se naše kočky vydali na prázdniny šel děj nemilosrdně do kopru. Což o to krom Gomezový se na ně dá dívat vskutuku krásně i James Franco mě bavil ale celý je to utahaný a tak debilní že se divim že jsem to vydržel do konce.

• 5.4.2015  11:28
    Pohádkář (2014)

Na Pohádkáře jsem byl vážně zvědavej, protože takovouhle mediální masáž jsem u českýho filmu dlouho nezažil. O to víc mě mrzí že ve mě vyvolané nadšení nenaplnil. Ono se na to dobře kouká má to dobrej vizuál, herecky je to spolehlivý hlavně Matěj Hádek je zde bezesporu nejlepší, ale celou dobu je to takový nemastný-neslaný...já pořád čekal že se stane nějakej pořádnej, nečekanej zvrat a ono nic, film si po půl druhý hodině uplynul a prakticky nic převratnýho jsem od něj nedostal. Opět jeden z příkladů kde forma vítězí nad obsahem.

• 10.2.2015  21:48
    Nebe a dudy (1941)

Teda na to že takhle starý filmy nijak extra nevyhledávám tohle byla skutečně výborná volba. Tak milej českej film nepamatuju a od tak letitýho snímku bych to ani neočekával. Ta přeměna Marvanovi mrzoutský postavy v dobráka šířícího radost a Plachta ve svý typický slušňácký roli jsou naprosto geniální.

• 10.2.2015  21:37

Mandolína je prostě romanťák se vším všudy a jinej je pouze tím že je to celý zasazený do válečnýho Řecka a překvapivě je na něm nejlepší ta zbytečně krátká válečná scéna a to co přišlo po ní. To vše před tím je jen cukrkandl s nádhernýma exteriérama a výborným kapitánem Nicolasem Gagem kterýmu ta italská uniforma sedla jak ulitá.

• 8.2.2015  17:02

Zuřící býk a Italský hřebec dostali v domě důchodců vycházky a šli si hezky pěkně postaru rozbít držky. A že to stálo za to. Stallone hraje pořád Rockyho a De Niro si zase vzal něco z Le Motty takže každej zůstal u svýho a tak to má bejt. Jinak co se filmu týče je to dost masivní útok na bránici a tý kupě hlášek co ze sebe všichni zúčastnění sypou se prostě nejde nesmát. Hlavním komediantem je tady De Niro jelikož má vděčnější "zápornější" roli narozdíl od naprostýho klaďase Slye.

• 8.2.2015  16:52

Je celkem zábavný sledovat Arnieho jak paroduje sebe sama ale jinak je to celkově dost hrůza, Shane Blacka vůbec nepoznávám a tu třetí hvězdu dávám s velkým sebezapřením.

• 8.2.2015  16:45

Jak málo stačí aby se z vesmírné prdy stala vesmírná sračka!

• 6.2.2015  19:50
    Kobra 11 (TV seriál) (1996)

Já prostě nemůžu jinak tohle je kultovní seriál se vším všudy, pamatuju si když to u nás začali vysílat jak jsme to všichni strašně hltali a druhý den ve škole jsme o tom furt kecali, vynechání jediné epizody bylo pro nás katastrofou. To byla doba, nehoráznej akční nářez, kupa srandy a efektní bouračky odepsanejch aut... haha ono tady nic jinýho vlastně ani nebylo. S odstupem času a když se na některý díly podívám znova už to taková pecka není, je to dobrý spíš na nostalgický pousmání ale co na to kašlu. Co se týče herců tak Simírovím nejlepším parťákem byl André Fuchs s ním byla vždy největší prdel a kterýho sejmuli už po dvou sériích na Mallorce. No dobrej byl i Kranich ale to asi tak do 5. série od tý doby je seriál už jen srágora. Takže moje čtyři hvězdičky jsou za ten začátek a za ten zbytek bych dal bez milosti odpad.

• 4.2.2015  19:12
    15 minut (2001)

Tohle byl nehorázně pomaštěnej film, Roden coby hlavní záporák herecky válcuje De Nira a společně se svým ruským kámošem Razgulem s pomocí výbornýho českýho dabingu rozjíždějí nahláškovanou psycho-akci u který se musí bavit snad každej českej patriot. Co na tom že naše země je zde líčena jako domov úchyláků a kurev když je to tak zábavný.

• 4.2.2015  19:01
    Vítězství (1981)

Tak Sly už není jen boxer ale i fotbalovej brankář. No páni co ten v tý brance předváděl za komba to jsem teda vážně čuměl. Většina zdejších komentátorů kterejm se jeho výkon nezdál celej film zřejmě neviděla protože tak už byla napsaná jeho postava tudíž americkej fotbalovej analfabet. Mě naopak Sly do tohohle filmu sednul pěkně a stejně tak Michael Caine i fotbalová a po tomto filmu už i filmová hvězda Pelé.

• 31.1.2015  23:44

K Zuřícímu býkovi mám jen tři věci. 1) Ty boxerský scény byly naprosto geniální, takhle krásný záběry z ringu žádnej jinej film nemá. 2) Scorseseho režijní vytříbenost mi neuvěřitelně padla do noty a jsem velice nasrán že nedostal toho malýho zlatýho plešouna. 3) Robert De Niro má na svým kontě mnoho výbornejch rolí ale Jake LaMotta je mezi nimi král.

• 31.1.2015  23:35
    Mise (1986)

Zpočátku to vypadá na starou dobrou historickou podívanou s náboženskou tématikou to by ale nesměl být přítomen Robert De Niro kterej zde projde ukázkovou morální transformací z parchanta na hrdinu. Všemi přítomnými vyzdvihovaná první část mne nedostala tak jako silná část druhá a zejména dosti brutální konec u kterýho si pořád musím říkat že "civilizace" se prostě do určitejch koutů světa dostat neměla.

• 28.1.2015  19:59
    Čtvrtá hvězda (TV seriál) (2014)

Já snad začnu věřit i na duchy. Jako Okresní přebor jsem bral jako vyjímku potvrzující pravidlo že se u nás točej naprosto kreténský seriály ale ono tyvole když se za to podepíše Prušinovák tak je to bžunda jak hovado. Výborně sehraná parta herců který ze sebe ždímaj maximum aby nás pobavili a to dokonce i ti které neznám a ti kteří mě obvykle dosti serou ale tady to je koncert. Hlavně naprosto lahůdkovej Ivan Trojan jenž neustále hláškuje a ze všech nejvíc baví a samozřejmě David Novotný kterej má taky krásnou roli. Dobře zvolený prostředí, krásnej vizuál,přímí, jednoduchý ....zkrátka top.

• 28.1.2015  19:49

Uznávám že je to sice kravina, ale jakožto skalního fanouška Buffy mě povinnost nutí nedat odpad a leckdy možná nechtěná zábavnost napařit rovnou tři hvězdy. Fran Rubel Kuzui by za režii zasloužil zapíchnou kolík do srdce ale zas to herecký obsazení ať už Sutherland, Hauer nebo v malejch či miniaturních rolích Arquette a Affleck se jen tak nevidí. Na seriál se to sice těžce nechytá (hold Swanson není Gellar) ale pobavilo mě to a zkrátilo dlouhou chvíli.

• 28.1.2015  19:38
    Californication (TV seriál) (2007)

Geniální seriál kterej mě přibyl k sedačce a já ho hltal jak blázen. Absolutní vymanění současnýho americkýho stylu kterej je nám odevšad cpán a radí nám jak máme správně žít. Ale hovno!! Tohle je ten život co se mi líbí a je nám zprostředkován skrze největšího seriálovýho frajera všech dob Hanka Moodyho. Boreček co furt vypaluje, chlastá, píchá, fetuje, nadává a víru má kdesi v hýžďových partiích je prostě totální řízek kterýho jsem začal okamžitě obdivovat nehledě na to jakou spoustu hlášek a jinejch různejch sraček ze sebe každou chvíli trousí. David Duchovny byl pro mě vždycky Fox Mulder ale ukázalo se že pravda je skutečně někde venku, konkrétně v Kalifornii a tam také David zamířil a vytvořil svoji životní roli. Pravda je že zábavnost a tempo první řady postupně slevilo a třeba ve čtvrtý a závěrečný sérii to bylo tak tak ale jinak nesmírně zábavný seriál který mi přirostl k srdci.

• 28.1.2015  19:23
    Soudce (2014)

Drama ze soudní síně obohacené o rodinný rozměr, no proč ne pokud je to uděláno chytře což v tomto případě je. Dva Robertkové v hlavních rolích hrajou tak jak je u nich zvykem tudíž výborně. A když jsem poprvé spatřil Downeyho u soudu tak jsem si hned vzpoměl na starý film Obhájce pravdy kde hrál ještě zelenáče, zatímco tady je to už starej mazák takže je to takový sympatický navázání po 25 letech. Film splnil svůj účel a i přes tu hroznou dýlku mě udržel u obrazovky, tudíž jsem maximálně spokojen.

• 15.12.2014  20:50

Americká variace na Muže z Acapulca která zůstala na půl cesty jelikož se snaží zplichtit několik žánrů do kupy ale dělá vše jen tak povrchně, na muzikál je tu málo zpívání, na krimi málo detektivky a na komedii to není zas tak vtipný jak bych čekal. Ale když se přes to všechno přenesu tak je potřeba zmínit klady. Tak trumfem a prakticky jediným důvodem ke shlédnutí je Robert Downey jr. kterej v roli lidský pizzy alias spisovatele trpícího lupenkou neustále držkuje a pro ostrý výraz nejde daleko, další herecký klad je Mel Gibson jakožto psychodoktor kterej zjevem spíš připomíná pedofilního strýčka a je rovněž brilantní a na zhruba asi 4 sekundy se zde mihne i Eva Jeníčková. Celkově průměr s dobrými herci, solidními hláškami a jednou velice vtipnou scénou s Katie Holmes.

• 15.12.2014  16:58

Povedená retro gangsterka založená čistě na akci a Ryanovi Goslingovi a světe div se, tato kombinace funguje skvěle. Sice to se skutečností má pramálo společného ale to vem čert, hlavně že se na to dá dívat. A Sean Penn je ukázkovej boss.

• 12.12.2014  23:04
    Želvy Ninja (2014)

Není většího příkladu pro výraz akční jednohubka než právě tyhle ninja korytnačky. Je tam akce, pár hlášek, kung-fu krysa s knírem Fu Manchu, ale víckrát bych to asi nedal. Ovšem Megan Fox, na tu můžu nejen hledět stále dokola.

• 12.12.2014  22:54
    Paša (1968)

Paša je krásnej příklad typický francouzský kriminálky tý doby v hlavní roli s Jeanem Gabinem jako policejním vyšetřovatelem. Ač všechny složky fungují tak jak mají jeden aspekt ční daleko nade všemi a to je hudba. Soundtrack od génia, šílence a úchyla Serge Gainsbourga je ze všeho bezkonkurenčně nejlepší.

• 12.12.2014  19:26
    Patrola (2012)

Už to vypadalo že tomuhle "really" snímečku napařím bura páč tam šlapalo vše tak dokonale od Gyllenhaala s Peňou po parádní kameru okořeněnou vytříbenou fízláckou mluvou jenže krátce před koncem, potom co se dostanou do pasti kartelu a jsou na ně vykropený zásobníky kalachu se z toho stává jen dobrá krimi.

• 12.12.2014  19:16
    Aksál (TV film) (1969)

Abrhámova lekce balení. Jen 30 minut a úspěch zaručen.

• 8.12.2014  22:43

Wuhuu konečně akčňáček kterej je originální, nenáročnej a zábavnej. Tomovi bylo asi líto jak v každým filmu vždy přežije a tak tady předvede deset tisíc způsobů jak natáhnout brka ale stejně nakonec dá i tohle.

• 8.12.2014  22:30
    Hercules (2014)

Dwayne se rozhodl že své fanoušky potěší vlastním pojetím Hercula a musím uznat že se mu to i povedlo. Hlavní zásluhu na tom má krom toho obrovskýho svalnatýho váguse i jeho neméně vágoidní partička co neustále pronáší jeden krutější hlod za druhým. Z celého ansámblu je největší kruťák Ian McShane kterej furt čeká až chcípne ale furt se mu to jaksi nedaří. Suma sumárum zábavnej akční výplach kterej neuškodí.

• 6.12.2014  19:50
    Avengers (2012)

Druhá komixárna v jednom tejdnu, začínám se cejtit taky jako superhero. Je pravda že to je jedna velká pouťová atrakce a tak přemíru digitálních efektů zachraňuje těžce nahláškovanej Iron man Downey a je jedno kdo další tam hraje či jinak se vyskytuje protože ten strhává všechnu pozornost na sebe.

• 6.12.2014  19:38
    Lucy (2014)

No tyvole až jsem se vyděsil co všechno je Luc schopnej zplodit. Se divim že si sám předem nešleh tý modrý skalice co Scarlettka nosila v pupíku, protože potom by snad trochu víc zapojil mozek při psaní týhle zhovadilosti.

• 3.12.2014  18:32

Komixový adaptace mě nechávají naprosto chladným a za jediný pořádný filmový komixák považuju Iron mana a to jen kvůli Downeymu, ale tohle byla prostě pecka jelikož se přesně trefila do mýho vkusu. Takže skupina totálních idiotů tvořená člověkem, zelenou holkou, horou svalů, mývalem a stromem zachraňuje svět, nebo spíš vesmír. Jelikož je to grupa kterou jen tak po kupě nelze vidět rozhodl jsem se dát jim šanci. A nelitoval jsem. Výhoda je v tom že to není tak vážný jak ostatní filmy o amerických superhrdinech a dělá si to prdel ze sebe sama. Navíc a to moc často nezmiňuju to má perfektní nahláškovanej českej dabing.

• 25.11.2014  23:04

Jeanne Moreau se tady tváří jako milá a hodná paní učitelka ale zatím je to převlečená svině, jejíž chování nejsem schopen pochopit, stejně tak předpojatost a povrchnost těch vesnickejch balíků vůči Manuovi do kterýho je učitelka zblázněná. Situace která se mademoiselle vymkla z rukou aniž by si toho byla vědoma a prostě nemohla dopadnout dobře. Francie těžce vládne!

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11