Pyramida (2014)

Gregorik už má skusenosti a má pár dobrých prác za sebou, no tuto by som určite nezaradil medzi tu lepšiu. Nevravím že sa to nedalo pozrieť to nie a opakovať sa tým že takýchto námetov tu už bolo je asi tiež neopodstatnené a tak len dodám že tri má za to že sa mu podarilo ma v dvoch momentoch nalakať a nezaspal som pri sledovaní.

Svatební cesta (2014)

Tešil som sa na tento hororik, od kedy som videl Leslie v GOT hned som si ju oblubil a to nie je len pre jej vzhlad ale ale jej samotne vystupovanie. Začiatok bol čistý romantický shit čo ma dosť ubijalo, a čo sa z toho vyklulo nakoniec ala E.T volá domov, no pobavilo :D. Gore scenka bola fakt nechutná , teda podla mojho gusta, ale to bolo asi tak všetko.

Divergence (2014)

ako budiž dal som tomu že 4 , ale to bude tým že som citovo rozpoltená osoba. Problem je v tom že takýchto filmov tu pár bolo. Na začiaku vieme ako to skončí, v čom bude zadrhel, kto je dobry a kto zly a kto je tak odlyšne iny . Jedine herci a prostredie sa menia. Napodiv som sa ale nenudil až tak, a táto Shailenka odviedla celkom slušné predstavenie.

Cena za slávu (2014)

Dievča ktoré malo velké sny a citila že jej talent je nedocenený a pre úspech je rozhodnutá spraviť všetko za čo ju čaká premena v jej nedocenenom živote. Ako amaterský film rozhodne prekvapil, pekne až priam gore scény, trocha aj zvrátené, čo mi pripomína film contracted. Začiatok bol trocha jednoduchý až priam pomalý.Scénka s činkou bola jednoznačne the best, ale dejovo stále tomu niečo chýbalo. Bud mali popracovať na ešte lepšom obsahu alebo z toho spraviť totálnu perverznosť (ktorú si to aj žiadal tento film). Aj ked besnenie na konci sa moc lubili. Môžem takéto filmy.