Blair Witch: 20 let poté (2016)

Neodsudzoval by som hned tento počin od Wingarda, jednotka sa točila pred 17 rokmi a bola fantastická a dnešná doba si vybrala dan na hororom žánre a to v podobe opakujúcich sa prvkov , remake starších hororov alebo stupiditu postáv atd... V projecte tri to bolo všetko dokopy plus keď si pridáme trochu prehnané reakcie postáv a asi aj nesympatie voči nim, vyzerá zo velmi zle. Ak si však nejak odmyslím tieto veci, atmosféru to pre mňa osobne malo celkom dobrú a dalo sa na to pozerať. Len dúfam že už nikto nikoho nepôjde hladať. 3,5 hviezdičky :D

Hobit: Bitva pěti armád (2014)

Ked som bol pred rokom v kine plakal som ale nie z toho žeby ma posledný velkofilm Stredozeme tak citovo rozpoložil ale skor od smiechu. Vela toho sa mi tam nepáčilo vela toho mi tam chýbalo. No dneska som si konečne našiel čas na rozšírenú verziu po ktorej musím zmeniť hodnotenie z 55 tich percent. Tie scény doplnaju všetko čo som pôvodne očakával od Jacksona. Lepší boj, viac násilia, vysvetlené scény ktoré len pomáhaju k pochopeniu tam kde fakt chýbali, humorné scény ktoré v normálnej verzi nestáli za nič a konečne bolo aj cítiť pocity postáv doma pred telkou a nie len vo filme. To že to nešlo podla knihy pridali sa postavy, bolo tam aj pár chyb ale budiž. 5 hviezdičiek za to že som milovník Tolkiena a Jacksona a tých chlpatych nožičiek .

Pan (2015)

Hviezdičku za tu mega parochnu a je*avé oči Rooney Mara

Skrýš (2010)

Máš silnú vieru v boha? Alebo je tvoja viera dávno preč. Pre mna ako veriaceho bol tento film pozerať večer celkom zaujímavy zážitok, dej sa pekne rozvíjal a postupne naberal na obrátkach. Jednoznačne som sa bál a dá sa povedať že aj ked som tušil čo bude v deji nasledovať boli scény ked mi padala sánka a to si zaslúži velké hodnotenie - 90%.

The Collection (2012)

Genialne pokračovanie colectora, jedna scéna lepšia ako druha plus fantasticky dej, reálne podaný celkom až na ten záver s zlomenym predlaktím následne boxovanie ale viem tomu odpustit tuto chybičku krási.

Vzkříšení démona (2015)

Zaujal ma tento horor a skor by som ho radil k tým lepším čo som videl. Serum alebo čo to bolo ktore odomklo(chtiac/nechtiac) dalšie časti mozgu a ten sa začal využívať na viac percent sa mi v tomto horore páčilo sto krát viacej ako vo filme LUCY. Takže sa spojil dobrý námet s nadprirodzenými schopnostami a partiou laborantov.

Antisocial (2013)

Dosť slabý amatersky počin. V niektorých scénach som zaspával, ako tie dialogy fakt unavovali a kludne by som ich vystrihol. Námet bol fakt dobrý však to odrzkadluje realitu a závislosť na socialnych sietach, škoda len že to nebolo dobre spracované. Herci sa mi tiež velmo nepáčili a krvave scenky taka slabotinka až na mozgoveho červa :D

Muck (2015)

Režiser je očividne velký labužnik žien a krvi. A tak sa rozhodol niečo natočiť.Pri hladani pointy v tomto horore sa určite zapotíte a verím že ju asi ani nenajdete. Ale o to tu ani tak nešlo, je to celkom iny pohlad na vec - soft porno/horor/gore. Ako pre mna toto spojenie je uplne fascinujuce preto dávam jednoznačne 4. Ano je to nefer oproti iným ovela kvalitnejším prepracovenejším hororm. Vela vecí sa dá tomu vytknúť od nezmyslených dialogov a scéni uplne že v realite by ste asi spravili niečo ine ako viedli konverzaciu o počasí ked vám ide po krku banda mutantov či uplne od veci scénka. Za to tam boli take polonahe sex bomby a tým sa to stáva omnoho prijatelnejším ;) :D. Na amatérsky počin som sa ale inak bavil. Len tak dalej

Extraterrestrial (2014)

Silná káva na večer v podaní mimákov. Bohužial to nie je moj štýl. Nevedel som sa dočkať konca a ked prišiel a vyzeral že skončí fakt nechutne už som rozmýšlal fajn dáme aspon 50 procent a buuum záver uplne od veci čo už nikoho netrápilo ale proste to museli natiahnuť o tu nezmyselnu scenu.