Slečna zamilovaná (2009)

Film pro mě kravina, ALE ... Jestli ženy chcete vědět co děláte špatně na začátků vztahů je tento film pro vás, Jestli milujete křížovky je tento film pro vás. Jestli chcete vidět LUXUSNÍ hercký výkon Bradleyho Coopera je tento film pro vás!!!

Kam orli nelétají (1968)

Až na helikoptéru luxusní tříhodinový film, kde se ani na moment nenudíte. Burton a Eastwood ve výborném tandemu angličan vs. američan.

Oheň (1991)

Skvělý film z hasičského prostředí. Herecká plejáda Russell, W.Baldwin, De Niro, D. Sutherland.

Žbluňk! (1984)

Oddychová komedie. Mořská panna a Tom Hanks.

Funny Games USA (2007)

Drsný film. Nedoporučuji slabším povahám. Zajímá vás kam až může zajít brutalita? Tento film je pro vás.

Očista (2013)

Jak by to vypadlo kdyby jste jednou za rok mohli udělat cokoliv a nebýt trestaní? Originální nápad. Amerika roku 2022. Kriminalita a chudoba na 1% díky 12 hodinám "OČISTY" JEDNOU ZA ROK.

Probudím se včera (2012)

Skvělá komedie. Jáké by to bylo se vrátil před události roku 1989 do Československa. Skvělý výkon Jiřího Mádla. Vřele doporučuji tuto oddychovou komedii.

The 25th Anniversary of WrestleMania (2009) (pořad)

Pro fanoušky wrestlingu povinnost, nutnost. 25. výročí největší PPV akce světa přinesla nezapomenutelný souboj Undertaker vs. Shawn Michaels. WH Triple zápas Cena vs. Big Show vs. Edge a WWE Championship Triple H vs. Randy Orton. Do síně slávy byla uvedena největší hvězda Adittute Ery Stone Cold Steve Austin.

The Monday Night War: WWE Raw vs. WCW Nitro (2004)

Důležitý dokument pro fanoušky wrestlingu. V 90. letech se odehrála "Pondělní noční válka". Společnost WWE vedená Mr. McMahonem a společnost WCW vedená Mr. Bishopem ( financováná miliardářem a zakladatelem CNN Tedem Turnerem ). Okrajový fenomén wrestling se díky televizi dostal během 80.let do širšího povědomí. Na začátku devadesátých let odešla největší hvězda wrestlingu Hulk Hogan z WWE do WCW. Následovali ho i další hvězdy 80.let a nových tváří z počátku devadesátých let. Začala tak "Monday Night War". Každé pondělí, tak mohli diváci večer sledovat souboj dvou největších wrestlingových organizací. WCW a jejich pořad Nitro od začátku vedl sledovanost. WWE a její pořad RAW však postupně začal sledovanost ztahovat. Toto období wrestlingu pomohlo natolik, že z průměrného počtu diváků okolo 2.miliónů až k hranici 5 - 7. miliónů. TOTO OBDOBÍ SE NAZÝVÁ ATTIDUTE ERA a jedná se o nejlepší obodbí wrestlingu v historii. Velkou hvězdou WCW se stal Bill Goldberg. Největšími hvězdami WWE Steve Austin, The Rock, Shawn Michael, HHH, DX, Undertaker a Makind. I díky tomu WWE vyhrála tento boj a nakonec po krachu WCW i koupila

The True Story of WrestleMania (2011)

Úžasný dokument o vzniku největší PPV akce, kterou ročně vidí na vlastní oči přes 70.000 fanoušků na stadiónu a milióny u televizí. Dokument je zdílny společnosti WWE. Pro fanoušky wrestlingu nutnost vidět.