Gladiátoři 2000 (1999)

Pro fanoušky wrestlingu velice důležitý dokument mapují období Attitude Ery a zákulisí tohot fenoménu.

Babovřesky (2013) odpad!

Oproti Kamenáku bohužel nuda. Je vidět snaha představovat se původní postavy ze Slunce, seno.

Kameňák 3 (2005)

Bohužel! Třetí film se nepovedl.

Kameňák 2 (2004)

Fajn pokračování. Nic proti ostatním uživatelům. Mě se tento film líbí. Sranda film posbíraný z vtipů.

Kameňák (2003)

Pařba ve Vegas (2009)

Za poslední roky nejlepší komedie, která se dá vidět pořád a pořád a pořád a pořád dokola. Skvělý nápad. Kdo by to neznal se ráno probudit a nic si nepamatovat po kalbě. Výborná pointa filmu a LUXUSNÍ MUZIKA!!!

Pátý element (1997)

Luxusní český dabing a velká jízda Lucka Bessono s tehdejší manželkou Jovovich. Blonďatý Willis a Oldman jak jste ho ještě neviděli. Vřele doporučuji všem a SUPER ZELENÝ!!! :)

Terminátor 2: Den zúčtování (1991)

Rok 1992. Kino Aero. Jedničku jsem viděl ten rok. TOHLE JE DLE MÉHO NÁZORU NEJLEPŠÍ POKRAČOVÁNÍ JAKÉHOKOLIV FILMU V HISTORII. Díky tomu, že se Cameronovi do prvního dílu nevešel T1000 si ho užijete ve vší parádě a i po tolika letech skvělé vizuální efekty. A OPĚT NESMRTELNÁ HLÁŠKA :)

Sedm (1995)

Můj BEST FILM EVER!!!! Nikdy nezapomenu na nedělní romantickou procházku a návrch mé tehdejší přítelkyně, že se mi to bude líbit. Tenkrát jsem čekal romantiku. Co by člověk neudělal pro lásku. To co jsem však dostal mi posunulo myšlení a vnímání. Luxusní kamera, střich, herecké výkony, atmosféra a KONEC NA KTERÝ NEZAPOMENETE!!!!