Pegas1632

okres Praha

<< předchozí 1 2 3 4
    • 11.4.2019  16:43
    Hellboy (2019)

No, neusnula sem. Ale že by to byla jízda, tak to se říct nedá - celkem se tam nic moc neděje, není to nějak extra vtipný a ani scénář není našlápnutej ani plný překvapení. Krásní sou pak v závěru pekelníci a to tím opravdu zvráceným způsobem. Jinak spíš zklamání no.

• 22.9.2017  12:13

Zklamání. Zbytečných 141 minut, zbytečné dějové linie, láká na hvězdná jména a ani z nich ve filmu netěží, postavy jsou vlastně také zbytečné. Dějově nuda, zasmála jsem se tuším opravdu jen jednou, pak to spíš byl takový úsměv sem tam. Bojové scény tradičně super, ale vlastně se neliší od jedničky. takže nic, nic, bojová scéna, vtípek, nic, nic, bojová scéna, nic, vtípek, nic, bojová scéna a vtípek a nic nic ...

• 29.7.2017  17:35

• 7.7.2017  23:31

Když sem nespala, tak mi to stejně přišlo hrozně dlouhý, americký (Bay se v těch symbolech fakt vyžívá), dialogy spíš hrozný, vizuálně hezký a zápletka o ničem

• 28.3.2016  11:34

• 23.3.2016  23:11

Dvou a půl hodinovej trailer na další filmy z DC dílny. Tak toto se opravdu moc nepovedlo. Asi jsem trochu zmlsaná, ale spíš mi to přišlo jako nepovedené psychlogické drama, než očekávaná komiksová záležitost. Affleck kupodivu nebyl až takový problém, do role se celkem hodil a možná nakonec byl na tom filmu to nejlepší. Přesto jsem se kousala nudou, akční scény mě nepřesvědčily, čekala jsem víc nějakých vychytávek, něco nového, něco co zaujme. Dlouhé utahané záběry snažící se navodit atmosféru nahodily jen kroucení hlavy ze strany na stranu a otvírání úst ve špatně potlačovaném zívnutí. Šptaný scénář prostě ani kvalitní herecké obsazení nezachrání. Asi ocení jen totálně nerdovský fanoušek :)

• 1.12.2015  00:16

Doporučuji. Opět famózní Tom Hanks a režie Stevena Spielberga mistrovsky vykresluje silný příběh ze studené války. Spielberg prostě umí tato témata uchopit a podat je divákovi tak, že ani 140 minut nenudí. Takže ano pro všechny fanoušky již zmíněných nebo jen pokud vás zajímá historie (i když je tam cítit holywoodská licence, ale buďme shovívavý, není to dokument :))

• 15.8.2015  16:05

Čekala jsem pubertální slátaninu, což se bohužel potvrdilo. Nemá to žádný spád, nepřináší to nic originálního, vtipné to taky není, efekty taky žádná sláva - prostě nuda. Že nebyla ani jedna scéna po titulkách, to mi přišlo taky zvláštní u Marvelu, a spoustu lidí v kině to nazlobilo.

• 7.8.2015  18:50

Film nepřinesl nic nového, všechno už jsem viděli jinde, konec je přesně takový jaký víte že bude. Přesto je to příjemný snímek svého žánru a svého diváka si jistě najde. Dobré herecké výkony taky dost pomáhají dělat snímek snesitelnějším. Sečteno podtrženo - bylo to fajn, ale znovu to už asi nikdy vidět nepotřebuji.

• 5.8.2015  23:02
    John Wick (2014)

Krásný akční snímek, hodina a pul řežby, střelby do hlav a všech možných částí těla - myslím že nejlepší recenzí bude tato krásná prezentace - asi teda obsahuje lehce spoilery, ale jelikož film v podstatě žádný děj nemá, nemělo by to vadit. http://www.quora.com/How-many-people-does-John-Wick-kill-in-the-movie

• 2.8.2015  10:37

vynikající desetiminutovka. Má to všechno co to má mít a ještě něco navíc. Rozhodně přesně takový Punisher, jakého máme z komixu rádi :). Prosím prosím, natočte takhle kvalitní celovečerák a slibuju že na něj do kina půjdu 2x :)

• 11.6.2015  08:51

Giant octopus vs megashark je na tom dějově asi stejně, ale aspoň je to tak blbý že se u toho může člověk smát. V případě jurského světa sem se moc nebavila, nějak nevím kdo má být cílová skupina. Efekty krásný, fakt se na to kouká hezky, ale to už dnes taky není žádná vzácnost. takže 40% a znovu to vidět nepotřebuju

• 5.2.2015  00:23

Může obsahovat spoilery :) Jestli čekáté akční romantickou vesmírnou story, děte na to. Jestli čekáte našlápnutej originální či revoluční snímek, no tak raději zůstaňte doma. Stručné shrnutí: Channing Tatum je sexy, lítající boty chci taky, dialogy psal někdo po lobotomii, po vysvětlení scény se včelama jsem si přála lobotomii já, a bod dolů za to že Sean Bean neumře :) Sečteno podtrženo, fajn popkornová zábava.

• 2.2.2015  23:00
    Whiplash (2014)

letos to vypadá na plejádu filmů s hlavními hrdiny sociopaty :) Za mě jen dobře a víc takových. Vše připomíná trošku klasický sportovní film s osnovou: čím víc budeš makat a dřít, tím víc budeš lepší. Nechybí trenér, který svého "sportovce" žene na vrchol způsobem, který má daleko ke konvenčním metodám. J.K. Simmons je právem nominovaný na Oskara za vedlejší roli, protože ze sebe vydal to nejlepší. A mé malé perverzní já, které ma často potřebu nějakému "hrdinovi" fandit tentokrát mělo jasno.

• 22.1.2015  00:22
    Slídil (2014)

Film kdy hlavní hrdina je perverzní šmejd a diváci se děli na 2 části - jedna si přeje aby ho dohnala spravedlnost a ta druhá (do jisté míry taky perverzní šmejdi kam se řadím i já) se těší, kam až zajde. Škoda snad jen závěru.

• 25.9.2014  00:54
    Equalizer (2014)

Nebudu lhát, normálně jsem usnula. Finále je strhující, nápadité a moc hezky provedené, ale než se k němu člověk prokouše/prospí, tak to trvá. klidně to mohlo být o 30 minut kratší a určitě bych si to víc užila. Naturalistické scény mi nevadí, vývrtka jako zbraň je vyloženě roztomilá, a nápadů jak mnohoúčelně využít kutilské potřeby je plný film, ale (jo, vždycky je nějaké ale) nějak mi to přišlo trošku jako drsnější Sám doma (Sám v OBI)

• 20.9.2014  12:05
    Nine Inch Nails - Came Back Haunted (hudební videoklip) (2013)

Za mě super, svůj názor si udělejte zde: https://www.youtube.com/watch?v=1RN6pT3zL44

• 20.9.2014  12:01
    Nine Inch Nails - The Hand That Feeds (hudební videoklip) (2005)

Ke shlédnutí zde https://www.youtube.com/watch?v=xwhBRJStz7w

• 20.9.2014  11:57
    Nine Inch Nails - Starfuckers, Inc. (hudební videoklip) (2000)

Zase sedí jako prdel na hrnec - jako každej klip NIN - https://www.youtube.com/watch?v=omWQzYycyJk

• 20.9.2014  11:46
    Nine Inch Nails - We're in This Together (hudební videoklip) (1999)

Jeden z mých nejmilejších klipů od NIN. I když pro někoho, kdo nemá rád i hudbu, může začít po čase nudit. Dle mého názoru opět luxusně doladěná hudba s obrazem .) Ke shlédnutí zde: https://www.youtube.com/watch?v=P9BfvPjsXXw

• 20.9.2014  11:38
    Nine Inch Nails - The Perfect Drug (hudební videoklip) (1997)

Další z klipů NIN, který krásně vykresluje obsah písně jako takové. Škoda jen, že se dnes už moc takové klipy netočí. ke shlédnutí zde https://www.youtube.com/watch?v=sSLqeZzTU8I

• 20.9.2014  11:28
    Nine Inch Nails - Closer (hudební videoklip) (1994)

Geniálně úchylný počin Trenta Reznora. Perfektně vystihuje obsah písně a pro mě je to jeden z nejlepších klipů obecně. 5* jak hudba tak filmařská práce.

• 19.9.2014  11:12
    Zima (studentský film) (2013)

Navenek úspěšný, soucitný mladý muž, uvnitř tikající roznětka. A jednoho dne bouchne. Moc hezky zachyceno.

• 19.9.2014  11:06
    Až vzlétnu (studentský film) (2013)

Krátký dokument o jedné uprchlické barmské rodině žijící teď v Thajsku. Žena vypráví svůj příběh a vy se chvíli vnoříte do jejího světa. Nejvíc mě zajalo vykreslení absurdity turistů vs místní kultura.

• 19.9.2014  11:02
    Sensin (studentský film) (2013)

Hezky uchopená kamera, bohužel scénář je dost slabý. V podstatě jde o krátký záznam boje mezi otcem a synem v japonské šermířské škole.

• 19.9.2014  10:50
    Temný obraz (2006)

Film který má rozhodně co nabídnout. Netradičně zvolené podání, na které si chvilku zvykáte, ale brzy pochopíte, že má svůj význam. Velice dobře promyšlená a dosazená hudba. Skvělé herecké výkony a poutavý příběh. V podstatě si není moc víc co přát. Já se bavila od začátku do konce a užila jsem si opravdu báječnou podívanou - mohu jen doporučit.

• 17.9.2014  01:09

Knihu jsem zatím nečetla, ale film se mi nelíbil. Na můj vkus příliš mnoho logických nesrovnalostí. Ze začátku mě těšilo, když vyvracely moje nápady jak uniknout, ale pak už to šlo s logikou do kopru. K dobru přičítám, že to hezky ubíhalo a nikde to moc nedrhlo, ale to prostě nestačí. SPOILER: Jediný vtipný okamžik, dveře s nápisem EXIT :D

• 30.8.2014  08:32

Rozhodně nedosahuje kvality originálu z roku 1976. Hodně exteriérů je točených v české republice. Liev Schreiber hraje velmi přesvědčivě, ale prostě nemá to takovou atmosféru.Takže špatný to není, ale originál je originál :)

• 26.8.2014  21:47

Možné shlédnou zde - https://www.youtube.com/watch?v=SWKamhlrGz0 Luxusní parodie na hvězdné války na téma bio vs organická zelenina.

• 25.8.2014  16:21

výborně natočený 3D a krásně přehledný souboje, jak jsem dlouho neviděla. Oproti tomu teda děj zavání patosem a klišé až moc. Záporňáci jsou nevýrazní, mladýmu Harrymu Osbornovi by slušelo víc prostoru, ale to se snad dočkáme v trojce, jestli vůbec bude, protože dvojka se teda nepovedla :/

<< předchozí 1 2 3 4