Zámek hrůzy (1999)

Takovej slušnej "béčkovej horor". Pro někoho, kdo se nerad bojí, je tenhle film dobrým začátkem pro vstup do tohohle žánru, není se totiž moc čeho bát.

Zlatíčka pro každého (2001)

Komedií s milostnými zápletkami bylo už natočeno tolik, že by je jen stěží někdo spočítal. Tahle, alespoň podle mého, díky svému hvězdnému hereckému obsazení a výbornému scénáři Billyho Crystala patří mezi ty nejlepší. Mám ráda filmy, které trochu poodkrývají zákulisí velkého světa filmu. Jen by mě zajímalo, která z těch " Hollywood star " byla předlohou k postavě Gwen Harrison ........ že by Catherine Zeta-Jones ....... no, protože jinak tu mrchu zahrála velmi důvěryhodně :-D.

Poseidon (2006)

Není to špatné. Samozřejmě, že se neubráníte srovnáváním s Dobrodružstvím Poseidonu ....... tohle nové zpracování má nespornou výhodu v použití nejmodernějších trikových efektů, ovšem trochu na úkor příběhu. To co dělá z Dobrodružství Poseidonu napínavou podívanou, to v tomhle Poseidonu chybí. Josh Lucas je sice děsnej sympaťák, ale charisma Gena Hackmana tu prostě postrádám. Jo, a závěrečné rozhodnutí Kurta Russella je předvídatelné a hned mi bylo i jasné, jak to dopadne.

Česká spojka (2002)

Klasickej akčňák, ale ten českej prvek docela pobaví :-D.

Evoluce (2001)

Head and shoulders mi od jisté doby nesmí do baráku :-D. Né, kecám....... skvělá komedie na mimozemšťanské téma. Nejvíc miluju tu scénu, kdy se Orlandovi dostane do těla mimozemský komár a pak................:-D.

Bláznivá dovolená v Las Vegas (1997)

Pořád ještě dost humorné, abych to považovala za dobrou komedii. Griswoldi jsou prostě Griswoldi, a tak se dobře davím u každého z dílů.

Vánoční prázdniny (1989)

No, jak asi můžou dopadnout Griswoldovic vánoce :-D. Jen tý kočky je mi vážně líto.

Bláznivá dovolená v Evropě (1985)

Bláznivá dovolená si určitě zasloužila pokračování a tak se taky stalo. Myslím, že je stejně (ne)povedená jako jednička. Zas jde jen o to se pořádně zasmát a to plní do důsledku, takže ...... 4 hvězdičky. " HELE RODINKO, BIG BEN ".

Bláznivá dovolená (1983)

Tenhle film se opravdu nedá brát nijak vážně....... Udělejte si popcorn, hezky se usaďte v křesle a bacha, aby vám z toho neustálého smíchu ten popcorn nezaskočil.