Dvojitý zásah (1991)

Nostalgie, to je sviňa! :-) Přiznám se, že víc sem fandil svému oblíbenci, Bolo Yeungovi!!!

Hřbitov pro cizince (1991) (TV film)

Film o zbylých naivních klucích, kteří si mysleli, že kdesi, ve zrádné Anglii budou bojovat za porobenou republiku, kterou zbaběle vydal někdo, ke komu, tam kdesi za kanálem, pořád ještě vzhlíželi!

Klauni a vlastenci (1991) (TV film)

konečně sem tento film shlédl celý a musím říct, že jediné, o co sem celou dobu přicházel, byl jen velmi dobrý výkon dua Vízner-Žák, za který taky dávám 2 * !!! Jinak příběh absolutně tragický a nesmyslný. Režisér Bočan už asi trénoval, jak točit škváry typu Zdivočelé země a Bumerangu!

Krok za krokem (1991) (seriál)

Kdysi dávno se tomu dalo i trošku zasmát, ale jen u první série. To tam ještě taky byly ty dvě báryšně!

Místo činu - Případ Schimanski (1991) (epizoda)

5* !!!! Už jen za ten konec s rogalem! A taky za Thannera! Navíc, asi, tím rogalem měl celý Schimanski skončit. Bylo by to důstojný a zároveň fantastický zakončení celé série!!!!!

Skládačka (1991) (TV film)

Papundeklová kriminálka s překvapivě dobrým obsazením i dějem!

Slunce, seno, erotika (1991)

Když do Evropy, tak třeba nahatý!!!!! Film, byť humornou formou, ukazuje na ubohost tohoto českého národa, který stále čeká, kdy mu začnou lítat až do huby ti pověstní pečení holubi ze Západu. Zatím se nedočkali, tak alespoň kritizují tento výtvor pana Trošky a dávají mu odpady, aby měla dušička klid a Knížepán byl spokojen!!!!!

Tarzan (1991) (seriál)

U komentáře Štegra a Tsunami_X sem se fakt pobavil!!! Já dávám 3 hvězdy, bylo mi tehdy +-13 let a rád sem to sledoval! Minimálně jedna * je za francouzskokanadskomexickou koprodukci! :-)