• Rodinný

Pojedeme k moři (2014)

Hudba René Rypar - Kytarista České skupiny Portless ( Bývalí Support Lesbiens )

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Jednoznačně nejlepší pořad o gastronomii. Zdenek je pro mě číslo 1. a celkem i dobrej bavič. Jako současný číšník bych měl jednou rád vlastní restauraci a i díky tomuto pořadu vím, co dělat a co nedělat a jak by to mělo vypadat;) *****

Saw 3D (2010)

Jednu hodinu a osmnáct minut tomu agent Hoffman solidně velel a mělo to tak zůstat, dal bych **** ale to, že se tam objevil v posledních vteřinách doktor jedna noha a zničil Hoffmana mi trochu zklamalo :-( ***

Support Lesbiens - live (2004) (koncert)

Moje nejoblíbenější kapela, poslouchám je minimálně od patnácti let až do jejich loňského rozpadu, ze kterého vznikla nová kapela PORTLESS v čele s Kryštofem Michalem a dalšími třemi členy Supportů ( René Rypar, Jan Daliba, Zbyněk Raušer ) Tento záznam koncertu bohužel není záznamem jejich klasických koncertů, ty bývají tvrdší, kytarovější, živější, toto je ale také povedená verze společně s orchestrem, což zní dobře a určitě tam tehdy padly všechny pecky Supportů včetně těch z tehdy posledního alba Tune Da Radio (2003) Dnes by to ještě bylo doplněno o hity z dalších alb (Midlife, Euphony and other advantures, Lick It, Homobot) Srdeční záležitost ***** Ale jak už jsem se zmínil, dnes už jedině PORTLESS

Hooligans (2004)

Srdcovka! Ještě když jsem si hrával na chuligánka, tak jsem tyto filmy žral, mohl jsem si je pouštět stále dokola, dnes už mě to tolik nebere, ale pořád to považuji za dobrý film a asi nejlepší z tohoto prostředí;) ****

Truman Show (1998)

Člověk asi po shlédnutí tohoto filmu občas přemýšlí, jestli se mu neděje to samé co Trumanovi :D Hodně povedená komedie, skvělí nápad;) *****

Okresní přebor (2010) (seriál)

Ve skutečnosti OKRESNÍ PŘEBOR není taková žumpa, jaká se prezentuje v tomto seriálu, ne každý by ho mohl hrát a také to není ta nejnižší soutěž, pod ním je ještě třída třetí a čtvrtá, a myslím, že právě do té čtvrté třídy by tým Houslic zapadl :-)) Ale i ta je to pro mě nejlepší seriál za posledních x let. Vetchý nemá chybu a jsem rád, že takový seriál vznikl, určitě dávám *****

Český slavík Mattoni 2013 (2013) (pořad)

Na předávání Slavíku se většinou celkem těším ale taky mě většinou úplně zklamou. Dá se říct, že je to to samé stále dokola, letos potěšil moderátor, potěšilo vítězství Kryštofů, sem tam nějaký vtípek, škoda že Klus neobhájil, ale neměl k tomu daleko, jinak ale bída, stejné ksichtíky České scény, trapná vystoupení (nightwork) atd.. Příští rok asi vynechám a pro zajímavost zanechávám odkaz, kde lze najít celková pořadí jednotlivých kategorií. * http://www.ceskyslavikmattoni.cz/vysledky-rocniku/cmsarticle/#.UpaLk6vhbIU