Nolanofil

Nolanofil

Christopher Nolan

okres Praha
mám rád filmy

7 bodů

Můj deníček

<< předchozí 1 2
 • 4.5.2016 v 21:01

  Hľadá sa Nemo 2...

  Na dovolenke na Maledivách, som videl neskutočné množstvo rýb, ale ani jedna sa na Nema nepodobala. Ale zviezol som sa aspoň s korytnačkou, malá cena útechy..:-)

  Hľadá sa Nemo 2...
 • 23.11.2015 v 10:39

  Hombre murcielago

  Novembrová dovolenka na Fuerteventure, mi  okrem pekných spomienok a super zážitkov, dala jeden nie často vídaný jav. Reštauráciu špecializujúcu sa na steaky, kde ich hlavným maskotom je BATMAN. Ono to bolo viacej divné ako zábavné, nakoľko jedlá neniesli názvy filmových postáv, ani nič podobného. Proste si kúpili veľkého BATMANa, dali ho pred vchod a pripravili Vám ten najmäkší/najdokonalejší/najchutnejší steak, aký som kedy jedol. Veľmi milé prekvapenie.

  Hombre murcielago
 • 23.11.2015 v 10:22

  IMAX

  Veľmi dlho a strašne moc som chcel vidieť film v IMAXe. Podarilo sa a je to iná liga. Hneď ak som vstúpil do sálu, vyrazilo mi dych obrovské  plátno, tešil som sa ako malý chlapec. Bohužiaľ film ktorý som si zvolil, nemal až také kvality aké som očakával, ale inak obrovská spokojnosť. Napríklad nové STAR WARS v IMAXe, budú neskutočný zážitok. Kiež by radšej namiesto hrozných 3D sál, stavali IMAX kina a premietali v nich aj staršie klasiky tipu Kmotra, kiná by boli určite plnšie. 

  IMAX
 • 4.5.2015 v 19:24

  Fanušík u fanušíka

  Na mojom road tripe po východnéj amerike, som si vyhradil jeden deň v New Jersey, (ktoré je mimochodom nádherné mesto) len kvôli Kevinovy Smithovy a jeho fanboyovskému obchodu v ktorom vznikajú vynikajúce podcasty. Kevin tam síce akurát nebol, ale aj tak to stálo za to. 

  Fanušík u fanušíka
 • 10.9.2014 v 09:06

  Bluntman

  CINEPUR

   

  Touto zprávou bychom chtěli informovat čtenáře webové stránky časopisu Cinepur o tom, co nás k němu vedlo k jednomu výjimečnému kroku. Obvykle diskuse pod články neredigujeme a nemažeme. Jsme otevření jakékoli slušné výměně názorů a dokonce na stránkách ponecháváme i příspěvky, které z tohoto rámce mírně vybočují, a rozhodně se nevyhýbáme kritice do našich řad. Mizí pouze příspěvky se spamy či zcela nevhodnými poznámkami na adresu mrtvých lidí. Nyní jsme však museli přistoupit k tomu, že jsme vymazali veškeré dosavadní příspěvky jednomu uživateli ze stejných důvodů, proč tak učinili i jinde. Marek Slovák je v rámci českého internetu znám pro své zahlcování veřejného mediálního prostoru grafomanskými, leckdy demagogickými a vulgárními příspěvky přesahujícími tolerovatelnou mez. Doposud mu byla zablokována adresa na filmových serverech Zóna a Moviezone a dále mu byla jako jedinému uživateli v historii vymazána kompletní identita se všemi komentáři a příspěvky na databázi ČSFD.cz. Marek Slovák si sice po vymazání identity "hobit" vytvořil novou identitu "bluntman", které ovšem bylo na ČSFD vzápětí zamezeno přispívat do diskuse. Na diskusním serveru Okoun v klubu Movies bylo kvůli jeho tvorbě mnohonásobných identit a zahlcováním klubu příspěvky a rozpoutávání zbytečných hádek zamezeno přispívat anonymům. Na diskusním serveru Lopuch má Marek Slovák coby "hobit" zamezen vstup do klubů "Cinema" a "Co právě film diskuse". Cinepur se tedy jen připojuje do smutné řady internetových stránek, které se tímto způsobem brání nekonečnému obtěžování. Doufáme, že je to nejen poprvé ale i naposled.

   

  Pro nezasvěcené, zde je pár základních pouček made in TETSUO:

  ● Možná je to zbytečné, ale přece jenom bych rád připomenul, že to, co napsal bluntman/hobit/marek slovák¨jako komentář k Wanted, je naprosto neuvěřitelný blábol, který si OPĚT jen hraje na cosi chytrého, rádoby intelektuálního a odborného. ____________________________ 1) Jsou tam ukradené věci z mojí recenze a recenze Petra Kotena (a možná i dalších) - což mi činí utrpení vidět se takhle vytržený k kontextu _____________ 2) jsou tam hrubé protimluvy _______________ 3) špatně používané odborné pojmy __________ 4) nesprávné tvary slov______________________________ Pokud někomu náhodou připadá, že bluntman je "možná nesrozumitelný, ale určitě chytrý a rozumí tomu", tak jen opětovně oznamuji, že nejenom neumí psát, ale v podstatě ani nezná významy slov, která používá, krade, dezinterpretuje, a deformuje na co přijde. S jedinou snahou - exhibovat a snažit se překonat strašlivé loserství svého civilního života.______________________ Omlouvám se, ale nemohl jsem to vydržet. To, co produkuje hobit/blutman, nemá s kritikou co dělat. Patří to do rukou psychiatrovi, což nemyslím v žádné nadsázce.

  ● Ja vim, ze je to hrozne lacine, posilat nekoho do blazince. Ale zcela vazne. Jsem presvedceny o tom, ze Marek Slovak trpi dusevni poruchou, kombinaci obsesivne kompulsivni neurozy a manickeho bludu. Jsou lidi, se kterymi se nikdy neshodnu, je hodne lidi, kteri jsou tak trochu cvoci, ale za cely svuj zivot jsem se nikdy nesetkal s nikym tak patologickym, jako je hobit.

  ● Shadwell je diskuter, ktereho i zajima, co si mysli druhy clovek. Navic, je rozdil mezi prejimanim myslenek a mezi jejich deformovanim. Mne nevadi, ze me nekdo cituje a treba az ani neuvadi, od koho to ma. Mne vadi, kdyz nekdo neco smysluplneho vytrhne z kontextu a posadi do do oplne noveho nesmyslneho kontextu. Vadi mi, jak hobit/blutman micha dohromady veci, ktere michat nejdou. Jak je zoufale a trapne snazi byt odborny a pritom chce byt i strasne cool fanousek.

  ● Jenomze, vzdelani mu chybi a kdo ho nekdy videl ve Varech, tak vi, ze hobita filmy nezajimaji. Spi u nich, nudi se a po skonceni projekce ceka, co kdo rekne, aby pak mohl papouskovat nebo rikat neco opozicniho, napapouskovaneho jinde. Stejne tak kazdy, kdo nekdy s hobitem stravil chvili, vi, ze jeho socialni inteligence je na bodu mrazu a ze mu naprosto chybi smysl pro humor. Jeho zpusob komunikace je totalni krec. A vzhledem k tomu, ze neznam nikoho ani castecne srovnatelneho, domnivam se, ze to je cele dusledek podivne geneticke vybavy a podivne ne-vychovy.

  ● V Olomouci se hrubě spletli a proto taky odmítli jeho články ve Fantomfilmu, jen co jim došlo, co je to za magora. Intelektuálně blafovat umí, ale naštěstí byl odhalen. Jedinému otištěnému textu rozhovoru se Slámou se pro jeho celkovou bizarnost už hodně lidí nasmálo

  Bluntman
 • 21.6.2014 v 23:21

  Neuschwanstein

  Turistická atrakcia, kde je približne rovnako veľa turistov, ako v Disneylande. Na vyfotenie tejto fotky, som potreboval značnú dávku trpezlivosti, vyfotiť sa v pokoji je prakticky nemožné. Hlavne keď tam prídu dva plné autobusy Japoncov.

  Neuschwanstein
 • 21.6.2014 v 23:19

  .

  .

  .
 • 20.3.2014 v 22:38

  Total Recall

  Najlepšia životopisná kniha akú som kedy čítal. Maximálne inšpirujúca a prekvapivo vtipne napísaná. Arnold je v mojich očiach boh, ktorý dokázal nemožné a táto kniha je povinnosťou pre všetkých, ktorý dokážu vysloviť jeho meno. Jedinou slabinou je posledná tretina, kde návrat k filmu je spomenutý len z povinnosti a nieje tak detailne rozpísaný ako zvyšok. Inak nemám výhrady.

  Total Recall
 • 20.1.2014 v 23:34

  Práve čítam: Hugh Laurie Obchodník so smrťou

  Zatiaľ nespokojnosť. Hugh sa zaoberá až moc detailami, vďaka tomu sa hlavná dejová línia, nejak odsúva na druhú koľaj. Čo asi nebol Hughov zámer.

  Práve čítam: Hugh Laurie Obchodník so smrťou
 • 20.1.2014 v 18:13

  JOKER

  Kvalitne napísaná kniha, hlavne kresby sú úžasné, veľmi detailné a prepracované. Príbehovo kvalitné, začína to JOKERovým získaním opätovnej moci nad mestom Gotham, čo sa mu šialeným a brutálnym spôsobom aj darí.. množstvo ikonických komiksových vedlajšákov poteší...

  JOKER
<< předchozí 1 2
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace