• Thriller

Osudový dotek (2004)

Úžasný mega film. Kto tento film nevidel musí si ho pozrieť. Keď som ho dopozerala, nevedela som vyjsť z úžasu. Proste tak ako niektoré filmové trháky aj tento ma dostal. Skvelé herecké obsadenie, skvelý dej, proste nemám k tomu čo dodať. Kto si klikne na link tohoto filmu, tak neváhajte si ho zapnúť a určite si ho pozrite :)

Jmenuji se Khan (2010)

Neuveriteľný film, ktorý vrelo odporúčam. Ani na jednu sekundu ma nenudil a stále som chcela, aby pokračoval. Tým, že mám rada filmy presne s touto tematikou tak je jasné že ma uchvátil. Výborné herecké obsadenia a ešte lepšie herecké výkony. To že tam režisér pridal smutné a srdcervúce scény, tak ma to ešte viac dostalo. Je to naozaj krásny film poukazujúci na ľudí a ich charakter, kde sa niekedy pozastavujem aký dokážeme byť krutí. Myslím si, že každý by sa mal po tomto filme zamyslieť a povedať si na rovinu, či to ako niektorí odsudzujú ľudí je na správnom mieste.

Ďábel nosí Pradu (2006)

Milujem tento film, už som ho videla asi päť krát, ale samozrejme, že si ho vždy pozriem rada. Či už ide v TV, alebo si ho len tak stiahneme a sledujeme :) Podľa mňa je to taká stará dobrá klasika z mojich detských čias, kedy som obdivovala herečky ako si vedia poradiť s určitými vecami, aké sú odhodlané a ako sa dá nasledovať svoje sny a dá sa to dokázať. Samozrejme, že niekedy je to úplne inak a to čo je vo filmoch také ľahké tak v normálnom živote ťažšie, ale aj tak proste tento film milujem a určite by ho mal aspoň raz každý vidieť.

Je to i můj život (2009)

Naj smutnejší film aký som doteraz asi videla. S hereckými výkonmi som bola naozaj spokojná, ale ani to nezmenilo to čo to vo mne vyvolalo. Všimla som si ako niektorí píšu, že celý film preplakali a ja sa pripájam. Asi od 30 tej minúty som ustavične plakala. Najhoršie na tom je to, že keď sa človeku takéto niečo prihodí, okrem toho, že ostane silný nijako viac nič nedokáže zmeniť. Buď sa vylieči alebo nie. A keď ide ešte o dieťa, tak o to je to horšie. Neviem a ani si nechcem predstaviť že by som sa ocitla v takejto situácii. Všetkým ktorí si tým prešli patrí moja jedna veľká poklona a uznanie za ich silu. Vrelo odporúčam pozrieť si tento film, pretože bola to určite dobre a ťažko vykonaná práca, ale ani to na tom nemení , že je to hrozné.

Laskavý dotek (2012) (seriál)

Po uvedení seriálov : Zúfalé manželky, Prefíkané slúžky a môj najobľúbenejší Sex v meste prišiel ďalší do mojej partie :) a to je práve tento The client list. Znova tu máme skvelý dej ,k tomu ženu, ktorú opustil muž a ona sa snaží začleniť do normálneho života a chrániť svoje deti ako ich aj zabezpečiť. Dej nie je veľmi komplikovaný, ale z môjho osobného pohľadu je skvelý, pretože stále sa niečo nové udeje a každou časťou to končí tak, že si túžim pozrieť ďalšiu časť znova a znova. Ja ako žena viem pochopiť celú situáciu a problematiku s ktorou prišiel režisér tohoto seriálu. A tí ktorí na tento seriál nadávajú odkazujem len to nech ho nesledujú a prepnú si kanál na druhý program :)

Prodloužený víkend (2013)

Tým, že v tomto filme bolo obsadenie skvelými hercami nedalo sa čakať ani nič iné ako skvelý dej. Dej a obsah filmu bol zaujímavý, pretože filmy v ktorých ani netušíte ako skončia sú zaujímavé a neprestanú Vás baviť počas celého filmu. Celý popis by som asi zhrnula do veľkej myšlienky ako vlastne vzniká láska a akým spôsobom sa snažíme jej odolávať, ale niekedy sa to naozaj nedá ustrážiť. Možno by som pridala ešte nejaký traumatický zážitok, ale aj tak môžem odporučiť.

Sousedi (2014)

Výborná komédia, celý film sa niesol s úsmevom na tvári. Nedajú sa poprieť ani skvelé režisérske schopnosti a taktiež tie herecké. Som veľmi rada, že som na tento film do kina šla a neľutujem to. Určite by som si ho s nejakou partiou pozrela aj znova. Vrelo odporúčam, naozaj sa zabavíte a po skončení Vám ostane ten príjemný pocit zábavy.

Nezapomeň na lásku (2013) (TV film)

Krásny romantický film. Skvelo obsadené herecké úlohy, celkom sa mi to podobalo na jeden podobný film, ale nebudem prezrádzať aký, to už by nebolo zaujímavé. Musím povedať že ma udivuje, to ako v každom romantickom príbehu je nejaká problematická situácia, pri ktorej sa dá pochopiť danú problematiku. Ja osobne sa do celého filmu vžijem a viem si predstaviť akými cestami sa dajú niektoré problémy riešiť. Dojemný dej odporučam pozrieť si .....

Sex ve městě (1998) (seriál)

Milujem tento seriál najviac na svete a nikdy sa žiadny tomu nevyrovná. Kto tento seriál nakrútil a dostal takúto ideu je veľký profesionál a ja sama som jeho obdivovateľka. Skvelé snímky zo ženského sveta, kde režisér vystihuje presnú taktiku, myslenie, správanie, zlozvyky, chápanie daných vecí žien. Taktiež žena ako Carrie Bradshaw je môj vzor a môžem povedať, že keď som to pozerala s mojím priateľom, tak aj on sám povedal, že správanie a typ som ten istý. :D Kľudne po všetkých sériach a častiach si ho pozriem odznova celý. Po celý čas ma ani na chvíľu neprestal baviť a nudiť. Odporúčam každej žienke a verím, že každá sa z jednej zo štyroch nájdete a príjemne sa zasmejete :) Milujem tento seriál :)

Devious Maids (2013) (seriál)

Po takzvanej dobe telenoviel a nevydarených seriálov s rovnakým dejom, konečne na filmový trh prišiel seriál, ktorý ma baví. Skvelé herečky, zábavné podanie, milé zápletky no proste úžas. Určite Zúfalé manželky a tento seriál sú si podobné a z môjho pohľadu sú to moje naj seriály. Čo považujem za škodu, je to , že to má iba 26 častí, ale pevne dúfam a verím tomu, že pán režisér pridá na svoje konto ďalšie skvelé série :)