• Thriller

Milenec na záskok (2017)

:D :D :D Klasika, keď nechcete rozmýšľať a chcete sa pozerať na obraz zo zvukom. Milá myšlienka, no na trhu je kopec takýchto filmov, takže ani tento neprekvapil.

Birdman (2014)

Zdá sa mi, že som si vybrala zlý žáner filmu, ale keďže tento film vyhral Oscara, tak som si myslela, že to musí byť dobrý film, ale mýlila som sa. Na moju nôtu to teda nie je , aj keď niekto si mohol prísť na svoje. Ale keď už vo filme niečo lieta, alebo skáče, tak pre mňa je to žáner sci-fi, čo si myslím, že je skôr pre chlapov. Veľa ľudí mi vravelo, že keď sú nejaké bytosti iné ako človek vo filme, tak že to s niečím súvisí a na niečo poukazuje, ale to že je to nereálne ma skôr poburuje ako zaujme. Ako vravím niekto si mohol prísť na svoje ale myšlienka filmu ma nejako nenadchla a taktiež koho poburujú skákajúce a lietajúce bytosti vo filme neodporúčam.

Očista (2013)

Musím povedať, že tento horor som už videla dávnejšie, ale už by som si ho určite nepozrela. Obdivujem režiséra, že ho vôbec niečo takéto napadlo. Ľudia, ktorí majú jednu noc na to, aby sa navzájom vybúrili a zabíjali je podľa mňa dosť alarmujúce a znepokojujúce pre ľudskú spoločnosť. Kam chceme dospieť? K tomu aby sa ľudia pomiatli a v jeden večer len tak vtrhli k niekomu do bytu alebo domu a vyvraždili jeho rodinu ? Áno je pravda, že to sa už v tomto svete stáva, ale chceme to znásobiť ? Veď predsa stačí, aby si to pozrel, len jeden človek s psychickým problémom, potom to pustil do svojej komunity a problém je na svete. Za mňa osobne, žiadny filmový trhák.

Mládeži nepřístupno (2013) odpad!

Zo začiatku si divák pomyslí, že tento film bude naozaj skvelá komédia, no s postupom deja som prichádzala na to, že je to jedna nechutná, neslušná a až prehnane odporná ,,vraj,, komédia, na ktorú sa po zvyšok filmu ani nedá pozerať. To, že ma to nudilo a znechutilo, si myslím , že je dosť postačujúce na to aby som si nikdy niečo také ani nepozrela. Bolo to naozaj hrozné a nedalo sa na tom ani zasmiať, pretože miestami sa mi dvíhal žalúdok.