Johnny English (2003)

Kdo má rád klasické Beanovky, tak tímto dílkem nebude zrovna moc nadšen - jako já...na můj vkus film založený na mnoho dialozích a málo na "hře tělem" pro Rowana tak typickou...50%..

Osudový dotek (2004)

Ashton Kutcher mě po komedii Hele vole, kde mám káru? mile překvapil.. Nejdřív nepřikládáte jeho výpadkům paměti žádnou váhu, ale později vám všechno začne zapadat. Když zjistí, že může změnou zlomových situací v jeho životě měnit následující život, a to nejen svůj, tak se snaží, aby na tom byli všichni dobře, ale vždy je něčí život v troskách. Nakonec to ale vyřeší asi nejlíp, jak jen mohl... Efekt motýlích křídel vám po shlédnutí tohoto snímku nedá spát..

Bulšit (2001)

scény, kdy se nesnažili parodovat konkrétní film, byly celkem dobré, ale nechutná scéna líbání stařenky (Velmi nebezpečné známosti) a jí podobné tuto parodii velmi degradují...ale ten pytlík (Americká krása) je opravdu stylovej :-)))

Svět podle Prota (2001)

Opět výborný výkon Kevina Spaceyho..až překvapuje rozdíl mezi dvěma polohami chování, které dokázal ztvárnit. Na jedné straně mimozemšťan v lidském těle, který působí až děsivým klidem, na straně duhé člověk v hypnóze, který dokáže dát obrovský průběh svým emocím. Od začátku filmu věříte Protovi, že je z K-Paxu a celý film čekáte, kdy se to ukjáže jako pravda...a nebyl by to skvělý film, kdyby to tam opravdu ukázal ;-) Výborný Jeff Bridges a krásný soundtrack, který jen dotváří atmosféru něčeho cizího..

Americká krása (1999)

Úžasný výkon Kevina Spaceyho..muže, který se rozhodl skoncovat se stereotypem života v nespokojeném manželství a v nezajímavé práci, Annette Bening jako manželka navenek spokojená se životem, avšak vnitřně strádající, podivínský dealer marihuany Wes Bentley, který ve filmu vystupuje jako jeden z morálně nejčistších a snové scény s Menou Suvari..to vše podbarvené skvělou hudbou Thomase Newmana tvoří skvělý celek, který stojí za to shlédnout!