Rocky (1976)

Děj je vcelku jednoduchý, ale zato je to naprosto chytlaví a film si diváka udrží až do patnáctého kola, scénář Sylvester taky napsal skoro za tři dny, to se není čemu divit. Pokud se chci motivovat na nějaký sportovní výkon, tak Rocky Balboa je ta nejlepší věc. Gonna Fly Now je prostě úžasně motivační a dodá energii na další výkon. U mě si vyboxoval celých 82%.

Robinson Crusoe (1997)

Až na konec filmu, který byl odlišný od předlohy, tak to celkem šlo. Taky jsem čekal, že když tam zaznělo, že není nějaký „tesař“, tak jsem myslel jsem, že tam bude víc toho, jak staví svůj příbytek a adaptuje se s životem na ostrově. Jinak Pierce Brosnan mě na roli Robinsona moc neseděl, ale on jí zahrál vcelku slušně. Takže za mě slušný oddechoví film na nedělní odpoledne. 66%

Projekt X (2012)

Natočené podle skutečné události z Austrálie, asi mě zapomněli poslat pozvánku. Určitě bych se chtěl zúčastnit, tak velké akce, ale ne jako pořadatel. Ano, žádný děj od tohoto filmu očekávat nemůžeme, ale i tak se dá u toho pobavit. Už ani nepočítám, kolikrát jsem si pustil soundtrack z filmu, který mě naprosto uchvátil. Do filmu jsem šel s tím, že to bude jen o jedné velké pařbě, takže za mě 68%

Naruto: Záchrana snežné princezny (2004)

Příběh byl vcelku klasický, Kakashi a jeho tým hrání princeznu před padouchy, kteří chtějí získat moc a sílu. Na druhou stranu se tu objevilo spoustu soubojů, který jsou slušně udělané. Naruto předvede zase něco nového. Naanimované to bylo ve stejném stylu, jako seriál, takže jsem se rád podíval. Pro princeznu tu mám 80%

Takigakure no shitō ore ga eiyū dattebayo! (2004)

Vcelku dobrý bonusový speciál Naruta, který může sledovat i divák, který Naruta, tak úplně nezná. Máme to oddělené od klasického Naruta, tak není třeba pátrat po počátku příběhu o Vodě hrdinů. Jsou zde vtipné scénky, které pobaví a i samozřejmě napínavé boje. Určitě doporučují. 83%

Naruto: Šippúden (2007) (seriál)

Pokračování starého Naruta v novém kabátu opravdu moc příjemně překvapil. Naruto je starší, moudřejší a všeobecně celkově vyzrálejší. Další postavy jsou excelentně propracované, spousta nových technik, které jsou ještě lépe naanimované. Dále doprovodná hudba je úžasná a strhující, až vás nutí u některých scén zatlačit slzu. A jak tu někteří píší, že jím vadí prodlužující fillery. U mě to je právě naopak, já jsem rád, že to prodlouží a Kishimoto Masashi nemusí kreslit jak zběsilý. Pro mě jasná jednička v anime ať fillery, nebo podle mangy. 100%

Akaki yotsuba no Clover wo sagase (2003)

Tenhle Naruto filler mě náhodou dost bavil. Konohamaru je skvělá postava a v Shippuuden bude ještě propracovanější. Zas tu nemáme nějaké extra souboje, ale jde o misi před chuninskou zkouškou, tak tam nemůže byt nějaký silný soupeř. Krátké a zábavné pro mě krásných 75%.

Muž z oceli (2013)

No co si budeme říkat, příběh Supermana snad každý zná a tak ho není nutno v nové předělávce zase nějak rozebírat. Byl jsem opravdu ohromen zpracováním Kryptonu na začátku filmu po stránce zpracování mimozemské technologie a celkově planety, která ještě nebyla takhle předvedená v předchozích Supermanech. Opravdu skvěle propracované kostýmy herců obzvlášť brnění Jor-Ela. Bavila mě i část filmu, jak se seznamoval se svými schopnostmi a musel je tajit. Opravdu jsem se dočkal toho, co jsem očekával, jeden velký boj s Kryptoňany a ani mně nevadilo dvojité finále, kterým jsem byl právě naopak ohromen. A taky nezapomeňme na úchvatnou hudbu od Hanse Zimmera. U mě má ten Kryptoňan 95% Dodatek: Poznámku, že je sexy, tam dávat fakt nemuseli. Dodatek 2: Občas nechápu inteligenci Američanů, kteří jen blbě přihlíží, když se hroutí budovy.