Sběratel polibků (1997)

Paradni detektivka co hodne bavila. Presne to, co si jeden preje k mise nakrajeneho melounu na patek vecer. Ashley Judd je pro me dost neokoukana, Morgan Freeman je charismatak bez debat a pribehu/zapletce take nemam co vytknout. Je to takovy mirny nadprumer, ktery Frau Joelly potesil a zabavil. U me dobry.

Vítejte v Rosewood (1997)

Ano, nebudu lhat, i me vzkypela krev spravedlivym hnevem. Tezko clovek veri ze takovy svevolny masakr se stal na zacatku 20. stoleti a ne ve stredoveku. Opravdu hodne strasidelne.

Zdivočelá země (1997) (seriál)

Rada bych vyzvala vsechny ty nostalgiky "za komunistu vsichni meli praci" a "Maslo bylo levnejsi", aby uz sli konecne do zadele. To same obdivovatelum masoveho vraha Guevary atpd. Vubec nechapu tyhle sympatie s levicovym sadismem ktery nam v poslednich letech vnucuje treba i Mainstream.

Čarodějky (1996)

Dnes je "prijemna" konstelace na sledovani filmu a jejich hodnoceni = na tenise imrvere prsi, venku je hnusne, fotbalek je az vecer a protoze jsem dopolko na chvili zaklepala backorama a jen upenlive zebrani a slibovani horem dolem me uchranilo od nemocnice "na pozorovani" tak muzu cucet na filmy pekne doma. Musim tedy lezet a nesmim delat nic, vubec nic, leda divat se na televizi a Klenot se musi divat se sebou ale musi se take divat na me jestli nahodou zase nezaklepu backorama. A tak jsme se divali na Carodejky. Ptam se Klenota "neva kdyz se kouknu na carodejky, je to trochu infantilni, ale odpocinkove" a Klenot rika "vzdyt je to pekny film, ve druhe tride nam ucitelka cetla knizku". Nacez ja reaguji "dabl ju ty ef? (WTF)" nacez se ukaze ze Klenot myslel ty Carodejky/Witches od Dahla s Angelicou. To jsou samozrejme ty lepsi Carodejky, ktere dostanou plny pocet. Tyhle Carodejky/CRAFT jsou kvalitnim filmem pro EMO pubertu a jine podobne postizene. Kdyz ja jsem byla v puberte tak se mi film libil, ted uz je to spis jen takovy prumer, ale je to docela odpocinkove, Klenot otraveny nebyl a ja? Zatim porad ziju!

Čas zabíjet (1996)

Desne spravedlivy film s desne dojemnou zaverecnou reci pronesenou desne sympatickym advokatem!!! ..... No, tak to byla ironie, ze ano. Libil se mi Kevin Spacey, Sutherlendaci (zvlast mladsi byl paradni slizak!) a pan Samuel. Jinak hruza, kyc jak bic, pres vazny namet jsem se pri zaverecnem proslovu MMcC musela smat. Az takovy jsem cynik. Pak jsem si ale vzpomnela ze amis takhle pateticti byvaji i doopravdy a navzajem si to docela basti. To uz mi pak tak smesne nepripadalo. Ale prezila jsem a zas tak uplne me to neurazilo. Relativne divatelne.

Den nezávislosti (1996)

Ty akcni sceny fugujou naprosto paradne, ale z toho zbytku se mi normalne jezi chlupy na zadech. Me nevadi kyc. Naopak, jsem velkou milovnici kyce, ale toto uz bylo moc i na me! Ty hluboke hovory prvni damy s pilotovo manzelkou u taboraku v pousti.. Brrr.. pokud zrovna emzaci neutocili, tak jsem ja protacela oci v sloup a zlostne sycela. Ne, na me to nefungovalo tak jak melo. Ne, tohle ani jako oddychovka...

Lékařští detektivové (1996) (seriál)

Je to zajimave a dobre se u toho usina (bezi to vetsinou od 2300). Kdyz nemate moznost koukat na nic jineho tak se to docela da. Skutecne pripady (tady na nemecke televizi davali i ty nemecke, ne jen americke) a jejich vysetrovani (velkou roli hraje v drtive vetsine.... suprise suprise... DNA). Po dvou tydnech uz je to pak vsechno na jedno brdo a kdyz pak zacne dalsi pripad a nastini vam o co pujde a predstavi aktery tak rovnou hned muzete rict kdo je vrah a proc. Ale jak rikam, pro me to byla mila alternativa k jinym nocnim programum v televizi.

Mars útočí! (1996)

To ale muselo stat penez a pritom takova blbost!

Předtím a potom (1996)

Prumerne rodinne dramo ktere nenadchne ani neurazi. Jen tak na okraj: Edward Furlong byl drive roztomilym chlapcem na ktereho me oko ranneho tynejdzra vzdy spocinulo s prevelikym zalibenim a nyni je to takovy nepekny tucek. Skoda ho!