Iluzionista (2006)

Často zajímavě řešená kamera a české exteriéry i interiéry. Jinak nic převratného. Trochu slabší herecké výkony. Zvlášť od Edwarda Nortona jsem čekal mnohem více.

Happy Feet (2006)

Ikdyž normálně moc nemám rád muzikály, tak tenhle se mi líbil. Pro mě je to asi nejlepší animák roku 2006 a Oscara si zasloužil. 4,5*

Mládí v trapu (2003)

V celku průměrná komedie, která obsahuje asi 4 scény které jsou vážně skoro na výbuch smíchu :)

Dobrý ročník (2006)

Pěkný film v pomalém tempu s občasným výborným jemným humorem. Pro odpočinek - výborné.

Insomnie (2002)

Žádný zvláštní děj ani zpracování. Snad jen kvůli dobrým hercům, kteří udržovali určitou dávku napětí, si film zaslouží 4*.

Miami Vice (2006)

Pokud vydržíte počáteční přečpělé chaotické scény, tak vás čeká lehce nadprůměrný a celkem dobře zpracovaný film. Rozhodně to nejsou "čisté" 4*, ale spíše ty 4 než 3. Pokud však tento film neuvidíte, nemusíte příliš zpytovat své filmové svědomí na smrtelné posteli.

Nepříjemná pravda (2006)

Výborně zpracovaná přednáška Ala Gora, která pojednává o globálním oteplováním a je prokládána několika životními milníky z jeho života, které se jistým způsobem týkaly životního prostředí.