Bratři Bloomovi (2008)

Zajímavosti: Rozpočet: 20m$ výdělek 4,5m$. (První týden se film hrál pouze ve 4 kinech). | Ve filmu zazní i několik vět česky - i od Rachel Weisz. | Natáčelo se v Srbsku, Rumunsku, Černé hoře a České Republice. | Rachel Weisz byla prvním z herců, která se souhlasila s natáčením. | Rachel Weisz se kvůli roli učila hrát na piáno, housle, akordeón, banjo. Také se učila žonglovat, break-dance, karate, ping-pong, jezdit na skateboardu i na jednokolce. | Bang Bang ve filmu opravdu řekne jen 3 slova (pokud nepočítáme karaoke v Japonsku).

Igor (2008)

Původně měl propůjčit hlas Igorovi Christian Slater, ale odřekl v počáteční fázi výroby.

Iron Man (2008)

rozpočet: $186,000,000

Cesta na Guantánamo (2006)

Spojení vyprávění, natočených scén a občasných autentických záběrů se vydařilo velmi dobře. Jen škoda, že autentických záběrů není v dokumentu více. rozpočet: £1,500,000

Invaze (2007)

Poměrně dobrý námět - analogie na svět antidepresív - který však není moc dobře zpracován.

Swingtime (2007) (TV film)

Zajímavý námět, který je na TV film velmi dobře zpracovaný. Jen se člověk nesmí příliš zabývat tím, proč si některé věci StB zbytečně komplikuje.

Mistrův syn (1978)

Temer neustale souboje kung fu vas za chvili trochu zacnou nudit, ikdyz Jackie Chan je zabavny jako vzdy a choreografie je perfektni. Jen by to chtelo vice deje...

Elitní jednotka (2007)

První půlka filmu mě příjde trochu zmatená a chaotická. Ale druhá půle je vynikající. rozpočet: $4,000,000

Zkažená mládež (2007)

Velmi emotivní a silný snímek, který nikterak nepřekvapí svým dějem, ale surovým zpracováním daného příběhu. Tento film mi na dlouho utkví v paměti...