Godzilla (2014)

No konečne som si túto novú Godzillu pozrel, ale odkladám ju do nenávratna. Absolútne sklamanie. Celý čas desná nuda, Úplne zle vymodelovaní mutovia a Godzilla sa tiež tak trochu podobala na tú od Iširo Hondu z 1954. keby to bolo natočené ako béčkový akčňák tak paráda. Ale takto nie, ďakujem. nech žije Godzilla so Jeanom Renom a Matthew Broderickom, ktorá síce vyzerala ako T-Rex z Jurského Parku, ale mala v tej dobe niečo do seba.

Ghoul (2015)

Vynikajúce, keď si uvedomím, že je to vytvorené v našich končinách tak naozaj nadpriemerné a konečne niečo konkurencie schopné v celosvetovom meradle. Ale pokiaľ to budem hodnotiť celkovo tak tých 60%, trochu by sa mi hodil nejaký iný záver nie zrazu Hory majú oči štýl a podobné nezmysly. Celý čas mi tam, ale chýbal Boris.

Divočina (2014)

príroda pekná, motív fajn, ale spravili z toho už naozaj vilka rozborilka. sex, drogy, rakovina, hadka s bratom, zastrelený kôň, chceli ju znásilniť... a nakoniec to vlastne vôbec nijako neukončili... fajn film na večer, ale na into the wild sa to nechytá bohužiaľ...

Co jsme komu udělali? (2014)

Za poslednú dobu konečne svieža komédia, založená na jemných rasistických narážkach a situačnom humore. Ďaľšia francúzska komédia po Nedotknuteľných, ktorá sa zapíše do rebríčkov všetkým, ktorí si ju pozrú. Bravó tlieskam odomňa za 5*.

Horná Dolná (2015) (seriál)

Seriál hodný slovákov a taktiež čechov. Musí to byť o pití, jednoduchých dialógoch, jemných nadávkach, musí tam byť škodovka, opilci a nejaká tlstejšia žena, aby sa v tom každá rodina našla. Bravó.. Prestali sme na chvíľu točiť filmy o tom aké to tu bolo za komančov a točíme to aký sme teraz, keď bývame v Bratislave a všetci ostatní za ikeou a avionom sú už dedina.

Srbský film (2010)

Film, ktorý si pozrieš iba raz a buď sa ti absolútne páči alebo absolútne nepáči. Nič medzi neexistuje. Odporné, hnusné a pritom tak geniálne. Absolútne strhujúce, zrejme nie pre všetkých, ale ťažko povedať niečo viac, aby som niečo neprezradil. A záver aký snáď nikto nemohol čakať. Tlieskam !

Whiplash (2014)

Absolútne fantastický výkon J.K. Simmonsa. Výborný súboj učiteľa so žiakom o to kto má väčší pipíš a kto je lepší. Presne takto funguje svet. Občas sa to síce ťahá ako sopeľ na rukáve, ale aj tak zaujme a nepustí a predsa som z neho mal rešpekt aj pred obrazovkou.

Podfukáři (2013)

Vynikajúci film z prostredia kúziel a ilúzie, ktorý necháva gradovať napätie až do samotného konca, kedy príde prekvapenie, ktoré som naozaj nečakal. Skvelý Morgan Freeman ako vždy dodáva filmu nonšalantnosť niečo ako u nás Milan Lasica.

96 hodin: Zúčtování (2014)

mne ako fanúšikovi tejto série sa to celkom páčilo. aj keď už je vidno, že varili z vody a pevne verím, že ďalšieho dielu sa už nedočkáme. Jednoznačne najslabšia časť zo série u mňa max za ***. Mohli to ukončiť prvým dielom a bolo by to veľkolepé. Mohli to ukončiť druhým dielom a bolo by to super. Takto to ukončili trojkou, ktorú už aj na markíze budú ľudia prepínať.

Jersey Boys (2014)

Vidieť najprv Whiplash a až potom Jersey boys bola dobrá voľba. Pri Whiplash som necítil až takú radosť z hudby akú som si napravil pri pozeraní Jersey Boys. To je skvelé spojenie Krstného otca a CBGB. Výborný soundtrack doplnený o atmosféru 40-50. rokov New Yorku, mafiánskych manierov a vznik hudobných klubov.