No není to romantika? (2019)

Celkem nuda. Ale herecký obsazení fajn, Pitch Perfect mě zkazilo. Dala bych dvě hvězdy nebýt toho tanečního čísla na závěr. :D

Vlčí mládě (2011) (seriál)

Tenhle seriál má asi největší kvalitativní výkyvy ever. Je to takové moderně americké v tom, že všichni protagonisti jsou krásní, mladí, mají dokonalé outfity a mají vlasy jak od kadeřníka jen, co se probudí. Postavy jsou zpočátku plytké a nezajímavé. Čím dále se ale dostáváme, tím víc se jejich osobnost rozšiřuje, jejich příběh prohlubuje a prostě si je oblíbíte. I přesto však jsou některé příběhové arcy slabší a jiné silnější. Skvělým příkladem je pro mě poslední sezóna, kdy část první (6A) byla s druhou (6B) prostě nesrovnatelná. Bylo tam napětí, drama, originální zápletka se zdánlivě neporazitelným nepřítelem, rivalita mezi hlavními postavami, neočekávaná spojenectví. V druhé části sice potěšila spousta návratů, jenže ty byly z velké části nevyužité, zápletka nedotažená, všechno takové uspěchané. Mělo to být asi grandiózní, ale mě to celkem zklamalo. :( Nicméně za Nogitsune, Dread Doctors a Wild Hunt dávám celkově solidní 4 hvězdy, protože mě to dost bavilo. Za Lydiu, Stilese, Hellhounda, Petera, Maliu a Liama bych dala 5. Jak je poslední dobou zvykem tak se vsadím, že brzo můžeme očekávat nějaký ten spin-off.

Dračí princ (2018) (seriál)

Taková jednohubka na volné odpoledne. Mě se to líbilo - sice je to takové pohodové a spíš pro děti, ale má to vtip, milé postavy a zajímavý příběh. Je tu krásně nastíněná ta fantasy atmosféra, život na hradě, cestování za questem a nesmyslné boje lidí a elfů. Největší gól je za mě skotská elfka, která se tam prostě hodí. :D

MEG: Monstrum z hlubin (2018)

Klišé za klišé a k tomu špatní herci. Žralok byl fajn, ale příběh byl maximálně debilní, MEGa ztráta času.

Uncharted (2018)

Jsem ráda, že tohle vzniklo teď, když je Nathan ještě "použitelnej", i když krapet za zenitem. Žeru to fanouškovství a pomrkávání ke hře. Atmosféra i hlášky mi sedly a klidně bych se koukla i na delší snímek... vůbec by mi nevadilo vyprávění o Natovi v letech a s rodinou, jak ho čeká nějaká poslední výprava.

Dračí srdce (1996)

Jeden z mych uplne nejoblibenejsich filmu z detstvi. Nema uplne vesely konec a celkove se mi vaze k jednomu cloveku, ktery jiz neni s nami... Dokonaly soundtrack a sympaticky okridleny dinosaurus, ktery vzdycky byl mym hrdinou. Tento film ma pro me zvlastni misto v srdci. :)

Jurský svět (2015)

Achjo. Postavy strasne, pribeh blbost aka scifi ve scifi. Skutecne si myslite, ze by byli raptori ochocitelni a behali na zavolani jako psi? Ze by nad instinktem prevladla loajalita? Please. Hlavne ze tyranosaurus v zaveru zachranil situaci a vsechna zviratka se mela krasne az do smrti. Uveritelnost efektu ale 10/10, hadam, ze na tom to beztak stoji.

Milenec z vesmíru (2013) (seriál)

Dřív jsem na korejská dramata koukala celkem hodně, ale poslední dobou se mi nedaří najít žádné, které by mě bralo tolik, jako dřív. :( Toto jsem ani nedokoukala, vzdala jsem to asi po 8. epizodě. Fakt mě to jejich protahování a omílání dokola nebavilo... Kdyby mi chtěl někdo nějaké dobré k-drama poradit, směle do toho!