Čarovný les (2014)

Prvních 30 minut mě celkem bavilo, herecké obsazení fajn, ale to je tak všechno. Nuda, ztráta času.

Prvních 100 (2014) (seriál)

Typické apokalyptické scifi o amerických teenagerech pro americké teenagery. Ale je to dobrý. Jsou tu komplikované vztahy, válka, survival, silné ženské postavy. Co by se stalo, kdyby planetu zničily atomovky a lidé museli prchnout do vesmíru? A co by se stalo, kdyby se pak chtěli vrátit na zem?

Řekni, kdo tě zabil (2007) (seriál)

Obdivuju nádhernou stylizaci a originalitu tohohle seriálu asi tak moc, jako sdílím trápení s každým, kdo se nemůže dotknout Leeho Pace.

Příšerky s.r.o. (2001)

Jeden z těch filmů, jehož scénář znám prakticky zpaměti a vždycky se ráda podívám! Miluju příšerky.

Láska nebeská (2003)

Jeden z mých úplně nejoblíbenějších romantických filmů - a to nejen na Vánoce. Nemůžu uvěřit, že je mu už přes deset let! Silná atmosféra, výborné herecké obsazení a miloučký happyend. 5*

Šéfové na zabití 2 (2014)

Nick, Kurt a Dale stále jdou za svým cílem stát se vlastními šéfy - pomocí patentu a následné sériové výroby Kámoše do sprchy. Shodou okolností se z nich ale stanou únosci s poldama za zadkem a divákovi se tak naskytne skvělá příležitost opět sledovat tyhle tři ňoumy v akci. Tentokrát dokonce s přídavkem netradiční postavy Chrise Pina, který show řádně opepří. Mnohem lepší než jednička, já jsem se bavila!

Firefly (2002) (seriál)

- "We're still flying." - "That's not much." - "It's enough."

Zombeavers (2014)

Řekla bych, že hodně záleží na tom, zda kousek podobného kalibru sledujete sám a kolik promile máte zrovna v krvi. Protože beaver fever se mi osvědčilo jako nejlepší volba filmu na halloweenský večer s kamarády! Musím uznat, že na to, jakou kravinu jsem od toho očekávala, mě hned několik scén dokázalo překvapit. Dávám 4*, protože bobrem infikovaný člověk-zombie, co střílí ze vzduchovky už je i na mě trochu moc. Opravdu intelektuální záležitost.

Black Books (2000) (seriál)

Můžu koukat dokola a pokaždý mě rozesměje. Srdcovka.

Perníkový táta (2008) (seriál)

"If Walter decided to go live in a cottage far from civilization in season 1 to take time and realize what an asshole he is none of this would have had to happen." Je zajímavé pozorovat, co všechno se stane s úplně obyčejným člověkem, který 'nemá co ztratit' a náhodně se ocitne ve světě drogového kartelu - koho všechno se mu podaří stáhnout s sebou a jakým směrem se stočí jeho původní záměr starosti o rodinu. Breaking Bad mě zaujal nejen hloubkou charakteru postav, autentičností děje, scénářem, kamerou i soundtrackem, ale hlavně jeho originalitou a neotřelostí. Nikdy by mě nenapadlo, že mě seriál s podobným námětem tak dostane... (edit: komentátor Isherwood jako by mi ze srdce mluvil)