martikus

martikus


1 bod

Moje oblíbené herečky

 • foto

  Miluše Šplechtová

  Miluška je anděl s ďáblem v těle. Ale hraje krásně. Na svůj věk prokazuje pořád ten vtip, energii a vztah k herectví. Ta prostě na seznamu být musí !!!!

 • foto

  Jana Malá

  Janička :) no helemese :) tak jenom ona ví, známe se osobně, a je to ta nejzpřízněnější herecká dušička mého srdíčka :) Umí hlavně divadlo, kde i sama režíruje vlastní inscenace. Prostě ta úplně nejlepší ze všech.

 • foto

  Jana Janěková ml.

  Druhá Janička. Tak co s Tebou? Nic a všechno. Uchvátila mě před čtvrt rokem v Cestách domů a nelituji a nikdy litovat nebudu. Skrytý charakter, krásné oči a dobře hratelné role. Na divadlo ještě názor nemám , ten přijde až doopravdy budu někdy v Národním :)

 • foto

  Andrea Černá

  Andreeejka :) SLUNCE MÉ DUŠE. I když za kamerou jí to moc nejde, tak jinak je skvělá. Chtěla bych to jednou potvrdit i v divadle. Pořád si jí představuju jako usměvavou Andrejku s culíčkama a úsměvem po vzoru klauna :)

 • foto

  Zlata Adamovská

  CO JINÉHO ŘÍCT?
  - MISS HEREČKA
  - PRVNÍ DÁMA ČESKÉHO HERECTVÍ

  - A NEJLEPŠÍ HEREČKA TÉHLE ZEMĚKOULE !!!

 • foto

  Eva Režnarová

  A Evička - známe, víme, myslíme. Nikdo nemá tak tajemné oči, krásný hlas a zvláštní způsob herectví. Získala si mě svým tvrdým temperamentem, šarmem a velkou životní energií. Nejvíc miluju její filmy a seriály, které natočila jako mladá :)

 • foto

  Carmen Mayerová

  Božská CARMENKA nelze opomenout ani vynechat!!! Kéž by takových hereckých tváří i velkých osobností bylo na světě více :( není a nikdy nebude. Pořád to teda bude španělská Carmen, které teče krev lásky, šarmu a půvabu. Těžko by jí někdo hádal její věk :))) a její herectví? To je Vám vždy koncert .... :)

 • foto

  Kristýna Maléřová-Podzimková

  Co říct? Mladá a velká naděje budoucnosti Týnka umí a dokáže být i krásná a milá. Bez ní by to nešlo. Ještě se strašně těším na to divadlo, kde se snad taky ukáže v dobrém.

 • foto

  Kateřina Brožová

  Tady ta? Tomu říkám herečka, bytost a dáma s velkým D. Dámy, jež hrají a oplývají svoji hlavičku blond vlasama to mají těžké. Ona to má těžké dvojnásob ale umí bojovat. Šarmantní, krásná, milá, klidná a dobře hrající Kačenka je jednou z pěti hereček, které dávám velký H! Jen tak dál!

 • foto

  Barbora Poláková

  Velice zvláštní osobnost. Stejně tak zvláštně pojatý způsob herectví a žití vůbec. Ovšem ví co chce a dělá. Zpívá, hraje, režíruje a dokáže být nad věcí. Slečnu drsnou já prostě miluju !!! Dobrá jak v televizi tak na divadelních prknech!!!!!

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace