• Thriller

Chaos (2021)

Nebyt tam toho trapneho otravneho smradu okolo ich hláv, bola by to prijemna jednohubka. Avsak to kazilo cely uz tak priemerny film.

Godzilla vs. Kong (2021)

Fuuuha... audiovizual super. Zaciatok pomaly, potom vsetko uponahlané,malo rozvyté. . Dejova linka s trapnym cernochom a premudrelymi detmi uplne zbytocna.. sceny v hongongu farebne ako omalovanka, a prilis blizke zabery kde nevyznie velkost monstier. a kong si naprava rameno ako Gibson v smrtonostnej zbrani ? To uz bolo moc.. ale inak v celku zabava 65%

Odio l'estate (2020)

Dejovo nic prevratne, humor slusny hlavne vdaka slovenskemu dabingu, a vsetko to zachranuje ten dobry pocit pocas, aj po dopozerani filmu.

Cherry (2021)

Pre mna bohuzial nekonciaca nuda ktora ma absolutne nechytila za celu stopaz.dopozeral som to viac menej nasilu.

Wild Boar (2020)

Masky fajn, ale to je tak vsetko.strasne lacny amatersky look

Son (2021)

Ten chlapec bol tak nesympaticky, ze ho mala zajebat hned na zaciatku a nepokazilo by to inak uz tak podpriemerny film.

School's Out Forever (2021)

zacinalo to zaujimavo ale nakoniec zistite ze pozerate hodiny a nic sa tam nedeje. nieje to ani drama, ani scifi a ani komedia na ktoru sa to obcas podoba.. skoda casu a a ani som to nedopozeral.