• Thriller

The End We Start From (2023)

Zacina to slubne a prvych 20 minut zaujme a udrzi v pozore.bohuzial potom je to nuda az do uplneho konca.40%

Klangor (2021) (seriál)

Mohol to by dostojny priemerny celovecerny film. Takto je to natahovana nuda.. umenie dopozerat

Sleep (2023)

Zacina to zaujimavo, a clovek je plny ocakavaní, ale nakoniec je to nuda a ked si myslite ze sa to konecne rozbehne, tak je koniec... 20%

Pozor, horí Štiavnica! (2023) (TV film)

Dokument o mojom rodnom meste ktory som ani napriek stopazi 26 minut, nedokazal dopozerat a vypol asi v 10tej minute.prislo mi to ako reklama a zviditelnenie sa domacich "umelcov" a nie o tom , ze hori Stiavnica.. z ucty k mestu 2*

Loop Track (2023)

Vobec nie spatny film.keby to malo kratsi zaciatok a dlhsi koniec, kde sa uz nieco aj deje mozno by som dal aj 3* ocenujem prakticke efekty. A nie lacne digitalne ako to byva zvykom. Viac sa o filme asi neda napisat, aby som nespoileroval. 45% p.s. komedia to nieje ani nahodou.

Úsvit (2023) odpad!

Za prvu hodinu som sa skoro unudil k smrti a potom som to vypol. Nezaujimavy dej a aj téma.

Byt (1960)

Pozriet sa to dalo, ale ze by to bolo nejak vtipne, alebo inak vynimocne tak to nie..