• Thriller

Království lesních strážců (2013)

Animak, kde je jasne vidiet ze to chce byt viac fantasy rozpravkou, ako komediou (Despicable Me, ice age).Vtiahnutie do deja pride trochu neskor ako by clovek cakal, ale nakoniec je to zabavne a nenudi. 3* davam pre fakt, ze i ked sa mi to pacilo, nie je to animak, ktory by som si niekedy pustil este raz.

Závod s časem (2013)

(prvý koment :) Mam rad akcne blbiny.Od zaciatku do konca brain off akcia... Na nelogickosti pri tomto zanri nepozeram.Kazdy film ma v prvom rade bavit. A Getaway ma bavil a ja som si ho uzil. 70% p.s. trochu mi to pripomenulo crank (2006)

Riddick (2013)

velmi slusne pokracovanie priblizujuce sa k pitch black. dufam ze to nebolo ukoncenie trilogie, ale nakopnutie novej serie. jediny problem je slabe cgi, ktore filmu podkopava nohy. 75%

Věž smrti (2012)

film aj pri svojej stopazi nenudil, mal dobre efekty, a celkovo bavil. kludne by som dal 4 hviezdy no bohuzial nemozem prekusnut tych korejskych nehercov s preafektovanym nepresvedčivym (ne)hraním. toto ma stve vo vela sikmookych filmoch. oni proste nie su herci, len komparz z ulice. (cest par vynimkam)

Lovná zvěř (1986)

na svoj rok velmi slusne. ten jeden poskakujuci magor mal dostat oskara.neverim ze je normalny v realnom zivote.. super dobova "napinava" hudba. trosku deravy scenar, ale to u tak byva :) jedine co zamrzi, ze revenge sa dockame fakt az ku koncu filmu.

Světová válka Z (2013)

akcnejsi upgrade Boyleovho 28 Days Later... bez emoci a nejakym tym sucitenim s postavami, co by som v tento "drame" cakal pretoze horor par kvapiek krvi nerobi hororom. velke sklamanie a viac-menej nekonecne natahovana nuda s klyšoidnym dejom bez napadu, ktory sme videli vo vela inych podobnych filmoch... plusom filmu je fajn hudba a pekne zabery z vtacej perspektívy. 45%

Gutayubaljadeul (2006)

velmi zaujimavy film, ale velmi roztahany, a horor urcite NIE. krvavsie sceny su skor komedialne. kazdopadne stoji za pozretie uz len vdaka netradičnosti filmu.

Empire State (2013)

the rock a emma tam sice hraju malo, ale krimi/drama je to vcelku slusna a neurazi...

Snowtown (2011)

uznavam, ze to moze byt dobré.ale tak neskutocne natahovany film som uz dlho nevidel, a po 50 minute som to jednoducho vypol lebo by ma to unudilo k smrti !