Adéla ještě nevečeřela (1978)

Výborná česká krimi komedie, která svou atmosférou připomíná komedialního agenta Bonda v nejlepších letech. A dokonalé obsazení hlavních postav kde se mě nejvíc zalíbil český policista kterého stvárnil nezapomenutelný Rudolf Hrušínský a jeho svérázné výroky ,, my se u nás fackujem,, prostě **** není už víc co dodat!

Akta X: Chci uvěřit (2008)

Tak jak se na děj nabalují další a další fakta, začínáte chápat předchozí scény a to vás nutí film stále sledovat a tím ho dělá zajímavý. Těšil jsem se na nějaké návštěvy z dalekého vesmíru, ale ničeho jsem se nedočkal a to pro mě bylo mírné zklamaní. Ale i tak si film uchovává svůj standart. 60%

Armageddon (1998)

Za osmnáct dní Země přestane existovat, protože se srazí s asteroidem velikosti Texasu. tohle už tady bylo určitě mockrát ale skvělá hudba dobrý výkon herců a krasné efekty dělá film velmi kvalitní.

Asterix a Olympijské hry (2008)

Tahle série jde stále níž a níž. Olympijské hry jsou už pouze slátaniny dílů předchozích, žadný nový nápad jsem neviděl. Ani angažovaní slavných sportovců film nezachránil, Michael Schumacher byl docela slušný, ale Zinedine Zidane se pouze zesměšnil. Dávám 30%

Auta (2006)

Pixar se zase ukázal ve výborném svěle.Auta se velmi povedla krásné animace a autařský svět propracovaný do úplných detajlů od autařských much až po autařské pasoucí se krávy :) .

Avatar (2009)

Avatar je především dokonalý po grafické stránce v této oblasti se mu podle mě žádný jiný fim zatím nevyrovná. Děj mě lehce zklamal připomínalo mě to klasický happyendový film, Jen stím rozdílem že výtězné hurááááá křičeli modří lidé a ne americká vláda. Kontrastní vnímání přírody obou druhů bylo užasné. Obsazení se mě velmi líbilo všichni herci odvedli výbornou praci. Celkové hodnocení je u mě velmi vysoké. Avatar posouvá hranice filmu o kus dále. 95%

Babel (2006)

Alejandra González Iñárritu je zcela jistě jedním z nejpozoruhodnějších filmařů současnosti. Tenhle jeho snímek mě opravdu nadchl i když jeho Amores Peros a 21gramů bylo taky užasný tohle mě opravdu dostalo hltal jsem to minutu po minutě. *****

Bitva o Passchendaele (2008)

Těšil jsem se na válku a dostal jsem život ve vesničce. Očekával jsem mnoho víc nějaké propracované válečné scény a bohužel nic z mého natěšeného očekávání se nekonalo. Měl jsem problémy shlídnout Passchendaele až do konce. 30%

Bobule (2008)

Výborná Komedie, tak dobrou českou komedii jsem už opravdu dlouho neviděl. Skvělé vtípky i dojemný závěr nic mě ve filmu nechybělo. 80%

Bumerang (1992)

Slabota, na filmy s Eddim Murphym jsem se díval a dívám moc rád, ale tohle jsem viděl jednou a úplně mě to stačilo. Snad když uslyším slovo Bumerang nevybaví se mě tahle stupidní blbost s pár nechutnými vtípky které nebyli vůbec vtipné, ale raději zakroucený klacek na který bych se díval mnohem raději.