• Pohádka

Bastardi 3 (2012)

Bastardi 3 – Překvapilo mě hodnocení prvního a druhého dílu bastardů na čsfd ale v hodnocení třetího dílu se opravdu nezmýlili.V prvních dvou dílech děj pojednává o situaci ve zvláštních školách,kterou tento film vystihuje velice dobře a ukazuje světu jakousi skrytou realitu,ale ve třetím díle se děj přesouvá k hlavní postavě a upouští se od situace ve školách což je škoda.Film tak postrádá smysl a je nudný.

Harry Potter a Fénixův řád (2007)

Harry Potter a fénixův řád – Na rozdíl od ostatních dílů,které byly velice povedené mě tento velice zklamal. Film měl velice zamotaný a nesrozumitelný děj a také postrádal akci až na závěrečnou bitvu v odboru záhad. Dle mého hodnocení nejhorší ze 7 dílů Harryho. Jelikož jsem nečetl knihu nemohu posoudit jak se film držel předlohy ale film byl nesrozumitelný a nudný a proto dávám jen 3*

Hobit: Šmakova dračí poušť (2013)

Hobit Šmakova dračí poušt‘ – Tento druhý díl Hobita mě zklamal, čekal jsem mnohem více, i když jsem v hloubi duše cítil že to nebude ono, přiznejme si že kniha, která se dá přečíst za jedinou noc se nedá roztáhnout do 3 tříhodinových filmů.Peter Jackson nám ukázal že to jde ale bohužel ne tak jak by si většina diváků představovala.ve filmu byly neskutečně dlouhé a nudné části viz. Otevírání dveří v osamělé hoře nebo ona skutečnost že ve filmu chyběla jakákoli akce až na útěk z království lesních elfů.Jediné akční scény zde předvedl pouze Legolas. Navíc by se měl film natočený podle knižní předlohy držet osnov a nepřidávat kraviny např. Gandalf zavřený v kleci pro ptáky, nebo když Šmaka zalili do zlata. I přes tyto nedostatky Byl film velice povedený, musíme také ohodnotit skvělé efekty, které byly dovedeny k dokonalosti. Tomuto filmu dávám ale jen 4*

Turbo (2013)

Turbo – Říkává se, že fantazii se meze nekladou, ale šnek co jezdí Nascar je už trochu moc nemyslíte? Předem předvídatelný příběh postrádá akci ,humor a vlastně vše co by měl anymák obsahovat. Podle mého úsudku je to nejhorší anymák co jsem kdy viděl.

Živí mrtví (2010) (seriál)

Živí mrtví – Název mluví za vše.Je to jediný zombie seriál takže se nedá srovnávat s jinými.Na seriálu se mi velice líbí realističnost zombie.Co se může stát s mrtvolou za pár týdnů ? Ano shnije a začne se rozpadat a tak je tomu i v seriálu živí mrtví.V seriálu mne zaujal i velmi dobrý příběh a vývin postav.Ale tento film má i svá negativa např. nechápu jak mohli zombie chodící rychlostní maximálně 6km za hodinu a inteligencí automatu na žvýkačky vyhladit pomalu celé lidstvo.I přesto se mi seriál velice líbil a doporučuji a dávám 5*